WWE

  • Thread starter RadekMaster
  • Rozpoczęty
R

RadekMaster

Guest
Jestem fanem WWE lubię oglądać tego typu walki przynajmniej tam coś się dzieje a moim wielkim fanem jest Rey Mysterio a wy jakich macie fanów?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Aktorstwo i tylko tyle.

(chyba Ty jesteś jego fanem, a nie odwrotnie.)
 
R

RadekMaster

Guest
Aktorstwo możliwe lecz są prowadzone jakiegoś typu techniki walki zgodzisz się ze mną?
 
C

compton_style

Guest
Raczej akrobatyczne, walki tam nie ma za bardzo. Nie twierdzę, że ci zawodnicy nic zupełnie nie potrafią, przykładem jest chociażby Brock Lesnar, który z powodzeniem walczy w UFC, ale w tych "przedstawieniach" wrestling nie ma walki. Ci goście są sprawni, są wysportowani, ale wrestling to jedynie show, który ze sztukami walki nie ma nic wspólnego
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Dokładnie, a poza tym to raczej ty jesteś jego fanem, a nie on twoim :D No chyba że jesteś wielką gwiazdą wrestlingu(w co wątpię)
W wrestlingu najbardziej brakuje mi rywalizacji pomiedzy ludźmi, "walki" są ustawiane, poza tym wygląda to bardzo nierealistycznie.
 

winyl

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
133
Punkty reakcji
2
Miasto
śląsk
w soboty wieczorem i nie tylko pokazuja na extreme sport a co do zawodnika to jestem za Randym Ortonem.Wczoraj chyba pokazywali wrestlemania ,ciekawe widowisko i wielkie show, no właśnie szkoda tylko ze jest to na zasadzie wielkiej imprezy gdzie prawdziwej walki jest ledwo 10 procent albo i mniej
 
R

RadekMaster

Guest
Może i show ale z to fajne

winyl ja też oglądałem i Randy Orton wykonał niezłe RKO. Lecz nieudało mi się zobaczyć walki Undertakera;/
 

majster0

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Krzanowice
Wiadomo że w wrestlingu podstawą jest gra aktorska, bo gdyby tak mieli faktycznie walczyć to by się zaraz pozabijali ;].
Co do bycia fanem, to jestem fanem Miza, Barreta, Alberto :)
Nie wiem czy interesujesz się bardziej czy mniej wrestlingiem ale polecam ci TNA, walki są tam na wyższym poziomie, prowadzone feudy są o wiele bardziej przemyślane no i pojawia się tam więcej hardcorowych akcji niż w WWE :D
 

lenkka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Uwielbiam WWE, zarówno Raw jak i Smackdonw :)
Najbardziej cenię sobie Randiego Ortona, Edga,
Johna Cenne i Sin Care.Już nie mogę się doczekać,
kiedy dwóch z tych wreslterów ujrzę na gali w Gdańsku :D
 

ryhawa

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jeżeli pamiętam to w gdańsku był tylko Cena. Wrestling Amerykański to jest coś, może udawane, ale bez tego nie latali by po ringu.
 
Do góry