Wujo Petru Game Over. Wstyd go nie wypalił więc co? :)

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Petru puścił lejce. Łapnąl focha na NowocześniePrzestarzałą i odszedł...
Jak miło że od razu ogłosił że (jeszcze) przed wyborami nowej partii rzeźbić nie będzie.

Jak myślicie, w nowej partii będzie nowa kochanica i wakacje czy zostawi sobie starą?? :))
Czym Petruś się aż tak wyjarał że partię córkę rzuca??

Ostra ta jego samica musi być, no ale... za łatwo dał się zajeździć i to mnie dziwi.
Wstyd po aferce z kochanicą go nie zjadł, baaa, nawet nie zgiął .. więc co???
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Logika i zmiana strategii. Prawdopodobnie niedługo powstanie nowa partia, która będzie celować bardziej w prawo, bo Nowoczesna była siedliskiem lewactwa. Społeczeństwo zaś jest dziś bardziej prawicowe, niż lewicowe, ale nowa partia pole do popisu ma spore, bo PiS to socjalizm w najczystszym wydaniu, ciągłe rozdawnictwo, podnoszenie podatków i uszczelnienia wpieniają już nie tylko Janusza przed TV, ale i przeciętnego Kowalskiego, bo przeciętny Kowalski zaczyna to odczuwać ( teraz choćby cenami benzyny, która będzie jeszcze droższa ).

Zatem wystarczy partia centroprawicowa o liberalnym programie. Koniec, kropka. Nie proeuropejska, nie lewacka jak N., prawdopodobnie bez twarzy Petru i całej otoczki na czele ( oni sobie posiedzą w cieniu ).
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
glowonog napisał:
Zatem wystarczy partia centroprawicowa o liberalnym programie.
Ryszada Petru od zawsze kojarzyłem od tej liberalnej, dość prawicowej strony. Teraz kompletnie stracił wiarygodność. Poszedł w lewo i socjalizm, zginie tak samo jak Palikot.
Moim zdaniem fakt - utworzą partię z Biedroniem i resztkami N. ale nie wejdą do Sejmu z 1-2% poparcia.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Dla mnie jego wiarygodność skończyła się niestety ale na jego wakacjach z kochanicą. Sądzę że facet który nie potrafi ukryć kochanicy i sam się topi na wyjeździe pseudo służbowym i to w taki sposób że dziecko ogarnęło by temat bardziej "ciszej" nie potrafił by nic konkretniejszego wydziałać w przyszłości. Powód takiego toku rozumowania z mojej strony?? Kim jest człowiek nie umiejący przewidzieć skutku zadziałania jak wyżej? Świadczy to o braku weny twórczej, fantazji i przede wszystkim o głupocie i lekkomyślności.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Jeśli chodzi o mnie, to dla mnie wiarygodność Ryszarda Petru skończyła się jakieś 20 lat temu:

ludzie-balcerowicza-jpg-2cdbd480,750,0,0,0.jpg


Profesor i jego uczniowie. Petru to ten drugi z prawej.

Od samego początku było wiadome, że to figurant, człowiek wyciągnięty z kapelusza przez Balcerowicza i salon.
Dla nich miał być drugim Tuskiem a okazał się niewypałem. To tylko pokazuje, że kadry salonu to kompletni idioci ale z medialnym dobrym PR'em. PR pryska gdy głupota kandydata przebija normy.



danielr9 napisał:
Ryszada Petru od zawsze kojarzyłem od tej liberalnej, dość prawicowej strony.

Petru to taki sam prawicowiec jak jego guru Balcerowicz. Liberalny socjalista. Na tym wyrósł i taki był zawsze.
Balcerowicz swego czasu należał do PZPR i pracował w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu, gdzie miał "cywilizować" komunizm. Potem jak się okazało, że ratunku nie ma i to wszystko szlag trafi, stał się likwidatorem polskiego kapitału i wolności gospodarczej. Jego bandyckie decyzje do dziś odbijają się czkawką polskiej gospodarce. Gdyby w latach 90 uwolniono polski potencjał gospodarczy i nie rozkradziono majątku narodowego, i nie stłumiono naszej przedsiębiorczości, może Polska by nie była dziś montownią i rynkiem zbytu, krajem skolonizowanym przez Niemców, Francuzów z zarobkami 4-5 razy mniejszymi niż na zachodzie.

Petru nie jest prawicowcem a jest tym co jego polityczna rodzina w UE do której należy czyli Porozumienie Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE).
To taka hybryda komunistyczno-liberalna. Marionetka lewicowej finansjery. Tej lewicy, która pokochała szmal, bez zasad, opartej na przestępczych działaniach w białych rękawiczkach. Wszystkich Sorosów i innych maniaków.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
dla zainteresowanych: Rafał Otoka Frąckiewicz miesiąc przed powstaniem kropki.N opisał swoją rozmowę z prominentnymi politykami PO, jak to pojechali poskarżyć się do Schulza, że mogą przerżnąć wybory i proszą o pomoc, a ten im powiedział, że już montują nową partię na bazie odsuniętej części UW, nie byli zadowoleni, oj nie byli...
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
A tak dla "niedowiarków" co wskazuje na wiarygodność powyższej informacji? Pytam dlatego bo aż trudno uwierzyć że Platforma dopiero teraz dostrzega że przegra parlamentarne wybory.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Tak, tak, tacy są oni mocno POxxxx że dopiero teraz.
No ale zaraz Tusk wróci i wyżeźbi NOWOCZEŚNIEJSZĄ platformę więc zlodzieje nie muszą aż tak panikować...
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Brave napisał:
Rafał Otoka Frąckiewicz miesiąc przed powstaniem kropki.N opisał swoją rozmowę z prominentnymi politykami PO, jak to pojechali poskarżyć się do Schulza, że mogą przerżnąć wybory i proszą o pomoc, a ten im powiedział, że już montują nową partię na bazie odsuniętej części UW, nie byli zadowoleni, oj nie byli...
Bedzie jakiś link do tego ? Co to za dziwny zwyczaj powoływać się na coś typu "ktoś powiedział komuś" i iść w ch....?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Oni wszyscy teraz jakoś dziwnie zdeformowane te głowy mają. PIS ich rozlicza .... a oni wszyscy biegają jak ze sraczką do Markeli na skargi myśląc że to coś da
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Kibic Polski napisał:
Rafał Otoka Frąckiewicz miesiąc przed powstaniem kropki.N opisał swoją rozmowę z prominentnymi politykami PO, jak to pojechali poskarżyć się do Schulza, że mogą przerżnąć wybory i proszą o pomoc, a ten im powiedział, że już montują nową partię na bazie odsuniętej części UW, nie byli zadowoleni, oj nie byli...
Bedzie jakiś link do tego ? Co to za dziwny zwyczaj powoływać się na coś typu "ktoś powiedział komuś" i iść w ch....?
był w papierowej gazecie, czy jest dostępne online nie wiem, może w archiwum online jakimś? (uważam rze)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
papier wszystko przyjmie, ważne co było źródłem tego co na papierze
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Jak nie nasmarujesz hita to Cię zwolnią. To tak jak w policji w drogówce gdy będziesz wracał ze zbyt dużym bloczkiem mandatowym po zmianie... to Cię przeniosą do pieszej :) Media żyją z szału. Szkoda tylko że 80% tego szału tworzą sami tzw.manipulacją słów. Wystarczy umiejętnie poprzekręcać i jest hit na papierze. Warte jest to wszystko ino tylko tyle co fraza PROMOCJA :)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Herbatniczek napisał:
papier wszystko przyjmie, ważne co było źródłem tego co na papierze
pamiętam że Protasiewicz, jeszcze chyba Neuman i parę innych
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jeden rozmówca mówił to i drugi powinien potwierdzić, inaczej słowo przeciwko słowu
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
przeczytaj ze zrozumieniem, nie było innych zdań i to na parę tygodni przed odpaleniem nowoczerstwej
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie wiem czy powinno się wiązać te osoby, w tym kontekście
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No to z innej baczki zatem:
Co może Petru bez Po oraz co może Po ze Schetyną zamiast Tuska?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Petru nie może nic, to niemiecki projekt, z którego zrezygnowali
Schetyna może przede wszystkim czekać, natomiast uparł się na betonowanie zabetonowanego (elektoratu), tak jak kiedyś PIS
co ma swoje złe i dobre strony, śmieszy i odrzuca umiarkowanych wyborców, lecz zapewnia to, że każdy komu wdrukowano antypisiackość będzie wierny PO, jako najgorliwszej w tej materii
 
Do góry