WSZiB Poznań pytanie

anabilis90

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Możecie mi powiedzieć jak to jest z rekrutacją na studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu? Bo na ich stronie http://www.wszib.poznan.pl/14-rekrutacja.html pisze, ze przeprowadzają rekrutację letnią i zimową? Co to oznacza? Że mogę złożyć papiery w zimie i zacznę sobie studia od II semestru? A co z I semestrem? Nie za bardzo to rozumiem. Chciałabym tu sobie zrobić niestacjonarnie II kierunek, ale dopiero niedawno wpadłam na to, żeby studiować coś dodatkowo, a na innych uczelniach już po rekrutacji.
 

ewab1

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
To proste... zaczynasz i kończysz studia o jeden semestr później. ja spotkałam się z ofertą tej szkoły, oferującą naukę zdalną www.e-studia.pl. Jak sądzicie czy takie studia na odległość są dobrym rozwiązaniem? Czy ktos z Was w ten sposób studiował i może się wypowiedzieć?
 

lukas34

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,

Jeśli ktoś się wybiera na WSZiB w Poznaniu w tym roku (2011) - studia magisterskie - ADMINISTRACJA, to służę pomocą.


Posiadam materiały(wykłady, testy, pytania egz.) na I semestr. Ja studiuje na trzecim semestrze.

Piszcie na poniższego maila, prześle Wam też protokoły egzaminacyjne z ocenami jakie były w roku akademickim 2010/2011.

Dzięki nim zobaczycie, z jakiego przedmiotu trzeba troszkę więcej się pouczyć. Ale tak ogólnie powiem, że nie jest źle na tej Uczelni.


Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia i miałby jakieś pytania co do tej Uczelni, to chętnie pomogę.


draki121@wp.pl


Pozdrawiam!
Maciej
 
Do góry