wstawienie zębów

andrew520

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam.mam maly problem.jakis czas temu mialem maly wypadek i stracilem kilka zębow a dokladnie to dwie 2 dwie 4 i 2 piatki. z racji tego ze panicznie boje sie dentysty to zbagatelizowalem sprawę.wreszcie jednak przyszedl czas na wstawienie tych ubytków.moze ktos mógłby mi pomóc i podpowiedział co najlepiej i czym to uzupełnic.wiem że to sprawa stomatologa ale lepiej wiedziec przed niz po na co i na jaka cenę sie nastawić.z góry dziekuje i pozdrawiam.
 

gniezd

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja za wstawienie jednej jedynki zapłaciłem 700 zł u prywatnego stomatologa. Ogólnie sam zabieg nie boli bo dostaje się znieczulenie. Po takim zabiegu trzeba się przyzwyczaić do tego, że ząb wrócił na swoje miejsce :D
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wiesz może zamiast się zastanawiać, co i jak możesz sobie zrobić warto byłoby się wybrać do dobrego dentysty, który też się zna na protetyce. W Bydgoszczy bardzo dobra jest doktor Urszula Kuczyńska. Szczególnie jeśli chodzi o protetykę.
 

barburka86

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wstawienie zęba za 700 zł??? A z czego ten ząb? ja chodzę do Kliniki Dormed i tam wstawiałam implant, co prawda jest to dość drogie rozwiązanie, ale jak implant zrobiony jest dobrze, to służy latami i wygląda świetnie!
 
Do góry