Współpraca z Oriflame

Insomnia18

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2012
Posty
59
Punkty reakcji
1
Miasto
Chono lulu
Współpracuję z oriflame od kilku tygodni i aktualnie szukam paru osób do promowania internetowego sklepu z kosmetykami i suplementami diety. Atrakcyjne zarobki za pare godzin pracy w tygodniu. Od razu zacznę, że nie szukam osób na stanowisko konsultanta. Praca zajmuje kilka godzin w tygodniu, więc mile widziane osoby, które się uczą, mają pracę, dzieci, itp.
Jednym z obowiązków jest testowanie produktów, wyrażanie opinii, firma ma własny system szkoleniowy na menadżerów i dyrektorów, który mogę wytłumaczyć na spotkaniu, początkowo zarobki to od kilkuset złotych z czasem coraz więcej (nawet kilka tys.) w zależności od zaangażowania i zapału.
Wiem, że ilu ludzi tyle opinii na temat pracy w tym syorifamstemie, zazwyczaj źle o tego typu pracy mówią Ci, którzy spróbowali, nie zaangażowali się i im nie wyszło, ale czyja to wina? :)
Szukam chętnych dziewczyn z Poznania, jeśli znajdzie się tu taka proszę o wiadomość :) Serdecznie pozdrawiam. :D

 
V

Vaffik

Guest
Insomnia18 napisał:
ale czyja to wina?
Jakt to czyja? Przecież nie tych co się angażowali i harowali, prawda?
Mało to ludzi w ciula zrobili?
Młodzi harowali tygodniami a na koniec zero kasy... a teraz szukacie jeleni.
Tutaj szukaj: http://forum.dziecionline.pl/

I bez urazy. Nikogo nie chciałem urazić... lecz zbyt wielu moim znajomym Oriflame wała zrobiło...
 

Insomnia18

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2012
Posty
59
Punkty reakcji
1
Miasto
Chono lulu
Może nie generalizuj całego oriflame do jakichś grup, które w zamiarze miały puszczenie kogoś kantem. W każdych społecznościach są wyjątki, które potwierdzają regułę. Każdy zna kogoś kto w swoim życiu działa niemoralnie. Więc proszę nie uogólniaj, bo w większości przypadków tak nie jest ;)
 
Do góry