(współpraca) szukam pomocy w wypozycjonowaniu strony

halohalo

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Typ oferty: (współpraca)

Wizja zleceniodawcy/pomysł:


Mam jedno mocno zaniedbane forum: forum.halohalo.pl którego dotychczas przez lata nie przywiązywałem wagi. Niemniej jako, że domena jak i samo forum ma już ładnych parę latek i zauważyłem na nim ostatnio dość wzmożone działania jest chodzi o pozycjonowani np: w podpisach, postach itp. Rozumiem, więc że choć pod tym względem stało się atrakcyjne

Jako, że takie działania bez pytania i nic mi nie dające w zamian mnie nie interesują i je tępię (choć może źle robię? - niewiem). Pomyślałem sobie, że skoro pod tym względem to forum jest atrakcyjnie to chętnie udostępnie na nim miejsce na uzgodnione linki pozycjonujące np: na rok w zamian za coś co bardziej rozrusza to forum.

Proponowana wynagrodzenie:

Dlatego wszystkich zainteresowanych, którzy wzamian za analizę, wypozycjonowanie, poprawienie dotychczasowych błędów z tym związanych i zwiększenie aktywności na tym forum oraz wszelkie dobre rady, które pomogą rozruszać mi to forum. Lub poprostu też za aktywność na nim, np: określoną ilość postów proszę o kontakt na PW w celu uzgodnienia szczegółów
 

Izy123

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Na pewno trzeba skrócić tytuł i opis meta disription, zrobić mapę ,tak na początek
Może ktoś coś jeszcze podpowie .
 
Do góry