[współpraca] Serwis Geograficzny

lukasfromzgr

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
skontowni
W pierwszych tygodniach lutego 2006 roku rusza serwis geograficzny pod moim przewodnictwem. Obecnie projekt serwisu jest w fazie finalizacji, dlatego szukam osób, które pomogą mi w prowadzeniu tego przedsięwzięcia.

Celem serwisu jest dostarczanie informacji na temat zjawisk zachodzących na świecie ( a także w Polsce) oraz licznych ciekawostek geograficznych. Ponadto w planach mam różne formy akcji związane z promocją serwisu.

Potrzebuję osób, które wraz ze mną opracowałyby kolejne działy serwisu. Nie chodzi tutaj o „suche” definicje, lecz o artykuły, dzięki którym każdy będzie mógł zrozumieć opisywane zagadnienie. Mile widziane są osoby, mające doświadczenie w prowadzeniu serwisu, pisaniu artykułów i interesują się geografią.

Zostaną rozważone wszystkie oferty i również na wszystkie odpowiem.

Chcę zaznaczyć, że vortal będzie w pełni profesjonalny i przemyślany, ponieważ jego projekt przygotowywany był od miesięcy, dlatego każdy szczegół jest dopracowany.

Proszę pisać na gg: 2576718 i zadawać pytania. Zdecydowani mogą podać od razu swoje warunki (zaznaczam, że nie przewiduje wynagrodzeń w formie pieniężnej dla potencjalnych współpracowników).

Ps. Szukam poważnych współpracowników w wieku powyżej 15 lat.
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
hmm nie wiem czy dałabym sobie rade :) nie prowadzilam nigdy servisu :/ ale interesuje sie geografią :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Również chętnie do niego zajrzę. Zastanawiałem sie czy sie nie przyłączyć , ale moje wiadomości są jezcze bardzo male na ten temat, może kiedys :p ... podaj stronke jak coś :)
 
Do góry