Wróżka??

Monia76

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
no to poczytałam sobie o wróżkach wasze opinie ,a ja mam taką ciekawostkę że nawet nie zdajecie sobie sprawy ile tu osób zarejestrowanych które w swoim życiu stawiają karty i ile z forumowiczów tak na prawdę korzystało z usług :) to nie przypadek to fakt .. Tarot to nie jest narzędzie szatana jak ktoś to piszę i nie ma się czego bać , jeśli używa się ich do dobrych celów to nie ma energii która by zanieczyściła osobę .
Idziesz do osoby wróżącej po to by uzyskać odpowiedz na dręczące Cię pytanie lub po wskazówkę jaka lepsza jest dla ciebie droga , bo stoisz na rozdrożu .
Żadna szanująca się osoba zajmująca się ta dziedziną nie ma prawa mówić o śmierci twojej , co może ci powiedzieć to tylko to ,abyś na coś uważał i bez podtekstów.
Jeśli pozwolimy na to by nasza podświadomość wmawiała nam jakieś tragiczne wydarzenia to w ten sposób sami sobie to przyciągniemy.
To jest tak jak wmawiamy sobie ,że jesteśmy nikim to takimi będziemy .
Rozwala mnie post wyżej wizyta u wróżki grozi katastrofą :037: no tak jak trafisz na taką to może ci grozić katastrofa finansowa .
Po drugie co ma osoba stawiająca karty Tarota, klasyczne , anielskie czy inne z diabłem , tu chyba z Rydzykiem ktoś się pomylił :037:
No tak ,ale każdy ma swoje zdanie i szanuję waszą opinię .
 

sekretyna

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wierzę w skuteczność niektórych. Jestem przeciwna.
Nie dziwne, że wyniku w totka nie potrafią przepowiedzieć ?;)
Ja osądzam to z perspektywy osoby wierzącej, ale z 2 strony - po co znać przyszłość?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Przepowiadanie przyszłości to bujdy. Wszystkie "wróżki" chcą tylko wyciągać kasę od naiwniaków.
 

Carlos83

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2011
Posty
113
Punkty reakcji
1
Wieze we wrozki, ale takie latajace, male, ze skrzydelkami:)

W takie przepowiadajace przyszlosc? Nie.
 

Le'a

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
220
Punkty reakcji
3
Czy chcę wiedzieć, co mi się przydarzy? Nie
Po co wróżka?
Nawet jeśli uda się jej przepowiedzić prawdę, to do czego to jest potrzebne?
 
Do góry