Wróżenie z kart Tarota

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
Witajcie,
Zacząłem ostatnio zajmować się w/w zajęciem i mogę (oczywiście za darmo) spróbować coś komuś wywróżyć. Napiszcie po prostu w tym temacie do 3 pytań, imię i datę urodzenia ... jestem ciekaw, jak będą mi wychodzić wróżby ; )

Pozdrawiam,
aerialsky
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
A to trzeba podać datę urodzenia i imię i jakieś pytanie czy oprócz tego 3 pytania? Czy jak, bo zbytnio nie czaję... ^_^
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Ok :)

No to jedziemy...
Imię: Klaudia
Data urodzenia: 12.10.1996r.
Pytanie: Powiedz mi gdzie ja będę mieszkać w przyszłości... jeśli to jest oczywiście dobre pytanie...

Pozdrawiam.
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
Wyszła mi tzw: "Karta spełnienia" czyli 10 kielich. Oznacza ona pozytywny wynik w każdej sprawie, czas radości. Oczywiście dokładnego miejsca nie da się wywróżyć, ale można wywnioskować z tej karty, że gdziekolwiek kiedyś będziesz mieszkała, będzie Ci tam dobrze ; )
 

DamianTS

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
imię : Damian
data ur. : 30.08.1994

pytanie 1 : czy bedę miał dużo pieniędzy w przyszłości ?
pytanie 2 : czy będę miał miłość swojego życia ?:D z którą będę miał dzieci i szczęśliwą przyszłość lub może będę sam ?
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
imię: Marta
data ur.: 15.09.1987

pyt. nr 1: kiedy będę mieć dziecko (narazie nie planuję ale na przyszłośc dobrze by wiedzieć :p )
pyt. nr 2: ile będę mieć dzieci
pyt. nr 3: jak będzie ogólnie wyglądała moja przyszłośc?
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
imię : Damian
data ur. : 30.08.1994

pytanie 1 : czy bedę miał dużo pieniędzy w przyszłości ?
pytanie 2 : czy będę miał miłość swojego życia ?:D z którą będę miał dzieci i szczęśliwą przyszłość lub może będę sam ?
Bardzo ciekawa i jasna wróżba mi wyszła ...
1. Królowa Denarów - kobieta biznesu, ciepła, sympatyczna, sumienna, pomocna, cechy jak u Króla, zarówno w cieniach jak i blaskach.
2. Giermek Kielichów - symbolizuje młodą osobę, wrażliwą, uczuciową, może to być kobieta lub dziecko. Blaski: informacja, szansa na zrobienie czegoś, uprzejmość, przyjaciel. Cienie: brak zdecydowania, podstęp, oszustwa uczuciowe, zdrada. Giermek Kielichów wskazuje na niestabilność jakiejś sytuacji.

Muszę powiedzieć że pierwszy raz mi wyszło ułożenie kart ; ) Analizując ...
1. Będziesz miał prawdopodobnie dużo pieniędzy, być może będzie to właśnie własna działalność gospodarcza
2. Najpewniej "miłość swojego życia" znajdziesz w niedalekiej przyszłości, będzie wrażliwa oraz uczuciowa. Musisz tylko uważać na podstępy innych i zdradę ...
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
imię: Marta
data ur.: 15.09.1987

pyt. nr 1: kiedy będę mieć dziecko (narazie nie planuję ale na przyszłośc dobrze by wiedzieć :p )
pyt. nr 2: ile będę mieć dzieci
pyt. nr 3: jak będzie ogólnie wyglądała moja przyszłośc?
1. Odwrócona 2 mieczy - niezdolność podjęcia decyzji, brak ruchu, napięta sytuacja, odmowa, zła rada, stłumione emocje, pasywność, „zawieszenie broni”
2. 5 kielich - niechęć, pesymizm, łzy, załamanie, zaakceptowanie straty, zawiedziona miłość. Cienie: odmowa pogodzenia się ze stratą, promyk nadziei. V Kielichów to „strata, ale nie do końca, coś zawsze pozostaje”.
3. 9 denarów - podstawowe znaczenie tej karty to bieda, trudności finansowe i braki materialne. Z reguły nie jest zwiastunem rzeczywistych strat, odzwierciedla tylko nasze lęki, obawy. Bardziej pokazuje to czego się boimy, niż to co nas czeka.

Ale pesymistyczne karty ;/ Odpowiadając na pytanie ...

1. Dziecko kiedyś będziesz miała, ale prawdopodobnie Twój mąż nie będzie ich chciał mieć tak szybko. Będzie miał problemy z podjęciem decyzji, będzie tego odmawiał itp ...
2. Jakby jakiś tarocista byłby bardzo pesymistyczny, powiedziałby Ci że, możesz nawet stracić dziecko ... Ja bym raczej odrzucił tą wizję i wiązał tę kartę z poprzednią ... Czyli będziesz miała dzieci ale, nie z tym pierwszym mężem który od początku nie będzie się chciał na nie zdecydować. Ja tak to rozumiem.
3. Tak jak jest napisane w definicji karty - "Z reguły nie jest zwiastunem rzeczywistych strat" myślę że w przyszłości będziesz się bała utraty pracy, domu, majątku, ale prawdopodobnie nigdy to się nie wydarzy.
 

MuNiRR

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Imie : Szymek
data ur. : 17.05.1994

Pytanie 1 : czy spotkam milosc swojego zycia?
Pytanie 2 : czy bede szczesliwy w przyszlosci?
Pytanie 3 : jak dlugo bede zyl?
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Imie : Szymek
data ur. : 17.05.1994

Pytanie 1 : czy spotkam milosc swojego zycia?
Pytanie 2 : czy bede szczesliwy w przyszlosci?
Pytanie 3 : jak dlugo bede zyl?

1: tak i to pewnie nie jedną
2: zależy od Ciebie
3: tego nikt poza Bogiem nie wie

co za bzdury, Tarot jest to niebezpieczne narzędzie spirytystyczne i nie powinno być w ogóle używane.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Sorka ja podałałam tylko jedno pytanie...

Klaudia, 12.10.1996
To są dwa brakujące
1.Kim ja będę w przyszłości
2. Czy będę wstanie się nauczyć języka duńskiego?
 

Omen1991

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krain rozpusty
Imię: Adrian
data ur: 15.08.1991r.

1.Czy kiedykolwiek skończę studia?
2.Czy w przyszłości nie będę miał problemów materialnych?
3.Czy moja obecna dziewczyna jest kobietą na całe życie?

Pozdraiwam :)
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Sorka ja podałałam tylko jedno pytanie...

Klaudia, 12.10.1996
To są dwa brakujące
1.Kim ja będę w przyszłości - a kim chcesz być ?
2. Czy będę wstanie się nauczyć języka duńskiego? - jak dasz szansę i zapiszesz się na lekcję to tak

Imię: Adrian
data ur: 15.08.1991r.

1.Czy kiedykolwiek skończę studia? - mniej forumowiska więcej nauki i gwarantuję, że skończysz
2.Czy w przyszłości nie będę miał problemów materialnych? - głosuj na UPR to myślę, że nie
3.Czy moja obecna dziewczyna jest kobietą na całe życie? - wątpię
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
To nie jest tylko zabawa, pamiętaj nie mieszaj nigdy kart z alkoholem.
Być może sam zdam jakieś pytanie.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
horoskopy, astrologia i inne rzeczy to bzdury z jednej strony polegające na psychomanipulacji a z drugiej strony są to niebezpieczne narzędzia okultystyczne, którymi paranie się może być bardzo szkodliwe nie tylko dla osoby parającej się tym.
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
horoskopy, astrologia i inne rzeczy to bzdury z jednej strony polegające na psychomanipulacji a z drugiej strony są to niebezpieczne narzędzia okultystyczne, którymi paranie się może być bardzo szkodliwe nie tylko dla osoby parającej się tym.
Prosiłbym jednak o zachowanie dla siebie. Nie wierzysz w to - to po co chcesz narzucać innym swoje zdanie i mieszać się w temat?
P.S. - Na pozostałe pytania odpowiem później, bo jednak trochę to czasu zajmuje ...
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Prosiłbym jednak o zachowanie dla siebie. Nie wierzysz w to - to po co chcesz narzucać innym swoje zdanie i mieszać się w temat?

co zrobisz jak zobaczysz małe dziecko, które chce dotknąć gorącego czajnika ? powiesz mu odruchowo uważaj bo się oparzysz, powiedzmy, że ma tu miejsce analogiczna sytuacja, do tego jest to forum na którym każdy ma prawo wypowiadać się na różne tematy. z tego co tu widzę wnioskuję,że Twoi rozmówcy to osoby młodego wieku naiwne i nie zdające sobie sprawy z pewnych rzeczy, mam nadzieję, że chociaż ty zdajesz sobie sprawę z tego jak gorącego czajnika dotykasz.
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
Imie : Szymek
data ur. : 17.05.1994

Pytanie 1 : czy spotkam milosc swojego zycia?
Pytanie 2 : czy bede szczesliwy w przyszlosci?
Pytanie 3 : jak dlugo bede zyl?
1. Małe Arkana, 6 miecz - to karta odnowy – każda zmiana wyjdzie na lepsze, pamiętajmy jednak, że ucieczka nic nam nie da. Rozwiązanie znajdziemy poprzez dokonanie zmian w sobie. Przed sobą nie uciekniemy nigdzie. Podróż po świecie, zmiana miejsca, nowa faza życia, rozwój duchowy płynięcie z prądem wydarzeń.
2. Małe Arkana, Buława Król - Król – reprezentuje przywódcę, niezależnego mężczyznę, przedsiębiorcę, człowieka na stanowisku, cieszącego sie autorytetem, zapowiada nadejście dobrego losu
3. Małe Arkana, 3 Denar - , zwykle związana jest z umiejętnościami w jakimś zawodzie, zapowiada sukces i uznanie zawodowe. Zysk, awans, nagroda, dyplom, dobre stopnie w szkole, nowa pozycja społeczna, nowe talenty.

Analizując:

1. Odnajdziesz miłość swojego życia, ale najpierw będziesz musiał dokonać zmian w sobie. Nie mam pojęcia w jaki sposób, lecz najprawdopodobniej będziesz musiał przekształcić swój charakter. Nowa kochanka prawdopodobnie będzie pochodziła z innego kraju, gdzie pojedziesz i pewnie zostaniesz na dłuższy okres czasu.

2. Tak, wydaje mi się że będziesz szczęśliwy. Najprawdopodobniej będziesz kimś ważnym np. w jakimś przedsiębiorstwie. Będziesz cieszyć się autorytetem i dobrze będzie Ci się powodziło

3. Na to pytanie Tarot nie odpowie dokładnie. Dał Ci jednak pewne wskazówki dotyczące życia, np to że będziesz miał na razie dobre stopnie w szkole, a później będzie Ci się bardzo dobrze powodziło w pracy.

P.S. - Bardzo ciekawe ułożenie kart 2 i 3. Nigdy jeszcze nie miałem tak silnych kart, dających powodzenie w pracy ... jestem ciekaw kim będziesz ... ; )
 
Do góry