Wrocław, biuro rachunkowe dla jednoosobowej działalności.

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Witam na forum. Prowadzę jednoosobową działalność i potrzebuję biura rachunkowego, które mogłoby mnie rozliczać. Ostatnia firma z usług której korzystałam podniosła ceny i jest to już dla mnie niekorzystne, chciałabym zmienić na inną. Znacie jakąś godną polecenia w naszym mieście? Fajnie gdyby była w miarę centrum.
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
[SIZE=11pt]Wydaję mi się , że takich biur rachunkowych jest dosyć dużo w centrum. Poszukaj w sieci.[/SIZE]
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Może jest ich dużo,ale nie zawsze są sprawdzone.Ja z żoną korzystamy z biura na Hallera.Indywidualnie podchodzą do klienta a ceny,o które Ci chodzi są dosyć przystępne.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
A masz może jakieś namiary, albo cokolwiek więcej bo ta ulica jest dosyć długa. Zadzwoniłabym i dopytała co i jak.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Wybacz, ostatnio miałem mało czasu i zupełnie zapomniałem o tej dyskusji.Biuro nazywa się Podatek, w tym budynku na skrzyżowaniu Hallera z ojca Beyzyma. Mają swoją stronę, sprawdź sobie.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Mam sklep w pobliżu ich biura i dlatego tego też zdecydowałem się na wspórce z nimi. Jak dotąd wszystko jest ok.
 
Do góry