Wpływ Unii Europejskiej na kondycje polskiej gospodarki

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Mam do napisania pracę na "politykę gospodarczą", prace pod tytułem(a przynajmniej mam nadzieje, że tak brzmi tytuł): "Wpływ UE na kondycje polskiej gospodarki".
Nie chce żeby mi tu ktoś gotowca pisał, ale byłbym wdzięczny za jakiekolwiek źródła w których może być coś na powyższy temat. Chodzi o wykresy, tabele, artykuły, felietony etc. z gazet, czasopism, www etc. Bez tego ani rusz, a wiem, że są tu osoby obyte w temacie i mogą kojarzyć wiele ciekawych źródeł.
Oczywiście można sobie na powyższy temat podyskutować(też mi się może taka dyskusja przydać ;)).
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jesli nie napisales odezwij sie na pm
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
asterix
pomyliles matkie boskie z brukselka?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Biorąc pod uwagę, że mamy trzeci kwietnia 2008 wydaje mi się, że Kaagular napisał już pracę, o materiały do której prosił w grudniu 2007...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ale asterix musial....
a wracajac do tematu
uklad szengen i wejscie do wspolnego obszaru gospodarczego (to nie to samo co wspolnoty europejskie)
umozliwilo nam ekspansje gospodarcza, niestety obciazenie fiskalne z tytulu uczestnictwa w we kosztuja duzo, stad nasze perspektywy nie wygladaja rozowo, a rosnace zbiurkratyzowanie tez nie napawa optymizmem...
 
Do góry