Shcopek

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Myszków
Pewność, że jest w ciąży będzie miała po około dwóch miesiącach z tego co jest mi wiadomo.
 

DarkGirl

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mogła zajść w ciążę... Najlepiej pójść z nią do lekarza, nic innego nie wykombinujesz
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
I to jest takie śmieszne .. bez przesady :/ A swoją drogą to ciekawe ,że mama opowiada swojej córce szczegółowo o wizytach u ginekologa :/ A córeczka jeszcze lepsza rozpowiada koleżanką ... to chore. I pewnie nie prawdziwe ...

Jeszcze trochę i zobaczymy na forum w dziale Trudności Życiowych temat o pewnym problemie ,że jakaś nastolatka miała iść z chłopakiem na wiadomo co ale ,że on nie wiedział ,że ona jest dziewicą to postanowiła się sama rozdziewiczyć a ,że znalazła tylko kaszankę ... a kaszanka była zimna więc ją trochę pogrzała...i jak się rozdziewiczała to jej ta kaszanka rozwaliła w pochwie...(To też kilka razy już widziałam)
 
W

wroneczki4

Guest
Na miejscu tego ginekologa zapewne sam zacząłbym się śmiać.
No miejsca intymne w stylu sylwestrowym zapewne są w modzie ;)


@Poison_Girl19
No słyszałem niejednokrotnie o mądrości nastolatek i czytałem to. Było bodajże na forum "Bravo Girl".
Dziewczyna się pytała co ma teraz zrobić, bo nie wie jak wyciągnąć :)
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
@Poison_Girl19
No słyszałem niejednokrotnie o mądrości nastolatek i czytałem to. Było bodajże na forum "Bravo Girl".
Dziewczyna się pytała co ma teraz zrobić, bo nie wie jak wyciągnąć :)

Czytałam to już w tylu miejscach ,że dokładnie nie wiem ...gdzie to było. :mruga:
 

Sparks

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Olsztyn
Najlepiej nauczyć się pisać po polsku, żeby dziecku jakiś start w przyszłość zapewnić.
 

Boorak007

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Świdwin
Najlepiej nauczyć się pisać po polsku, żeby dziecku jakiś start w przyszłość zapewnić.

heh dobre ;)

A tak poważnie to mężczyzna nie do końca kontroluje swój wytrysk nawet mogłeś sam o tym nie wiedzieć że coś "poleciało" ale na pewno wiesz że tak na prawdę nawet najmniejsza kropla może okazać się tą właściwą :(
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jak nie pochodzi z Indii i nie jest mistrzem kamasutry to może mieć dzieciaka żal mi dzieciaka który takich rodziców będzie miał...
 

dlubacz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Ale z czego tu się śmiać? Że dziecko widziało takie rzeczy? Śmieszne takie? To weźcie swoich krewnych dzieciaków do burdelu i będzie ubaw przedni...

Ja bym się nawet przez chwilę nie zawstydził... jakby się ktoś śmiał to bym podszedł i tak powiedział... A potem zapytał bym czy nigdy mu nikt loda nie robił... Niezależnie od odpowiedzi miałbym bazę aby się dalej z niego naśmiewać i bym mu narobił prawdziwego wstydu...

Głupi ludzie...

Gdyby do mnie podeszła ta babka i powiedziała to co ty, to tylko by się bardziej upokorzyła, bo bym jej odgryzł, że: "robił, a co ty też chcesz polizać mi ptaszka". I koniec w końcu wyprowadziła by mnie ochrona :p

Uwierz mi, że gdybyś był w tej sytuacji spalił byś się ze wstydu i nie miał odwagi do nikogo podejść. Z fotela przed komputerem łatwiej mówić...
 
W

Wzorowy forumowicz.

Guest
queichheimer, erotomanie, pomyliły ci się fora, albo Policja zamknęła jakieś, w którym się udzielałeś :p
 

chilli

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
To jest kawał, który ktoś wymyślił a Wy się podniecacie, że jakieś dziecko coś takiego powiedziało na głos w banku.
Śmiechu warte.
 

kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
bzdura...nudzisz się dziewczynko?

Hehh.. Jak mi żal takich ludzi :) Opowiedziałam historię, którą zapamiętam do końca życia i naprawde nie obchodzi mnie czy taki "ktoś" jak Ty będzie mi wierzyć :) bo mam to głęboko gdzieś :) Może i mało realne, bo jednak rzadko co zdarzają się takie sytuacje ale jednak prawdziwe :) Teraz kiedy o tym wspominamy, to nie możemy przestać się śmiać, ale nie zapomne tej godziny podróży, która została po tej wpadce, myślałam ze brat mnie zabije wzrokiem :D
 

K@russia

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
A może Morion wycierał tyłek w tym czasie :D? Bo jak staje pociąg to już opróżniać się nie można :D
 
Do góry