kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Boże ludzie. Chodzi mi o kolejkę w sensie tym że ja miałam wejść po Marcinie a nie to że stałam ja a za mną pani.....
 

karusia2008

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
ujrzawszy genitalia wlasnego mezczyzny i poprzez to nagly atak smiechu....
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
na miejscu tej babki to od razu bym wsadził głowę pod wodę albo coś :D
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Hahha niezłe opowieść...
Ja na jego miejscu bym chyba zakończył podróż...
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
ale ten śmiech był z tych genitaliów czy do nich?
Bo to radykalna różnica :)

Ja swojego faceta jak widzę jego dary natury to się cieszę :D
 

queichheimer

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Moja znajoma mi mówiła że jej 18 letni syn dyskretnie podgląda ją gdy jest rozebrana albo jak się kąpię. Ona udaje że o tym nie wie. Ten chłopak nie miał jeszcze żadnej dziewczyny a jego mama jest bardzo atrakcyjna. Czy to jest normalne, czy zdarzałe się to wam?
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa:) okolice
Moja znajoma mi mówiła że jej 18 letni syn dyskretnie podgląda ją gdy jest rozebrana albo jak się kąpię. Ona udaje że o tym nie wie. Ten chłopak nie miał jeszcze żadnej dziewczyny a jego mama jest bardzo atrakcyjna. Czy to jest normalne, czy zdarzałe się to wam?
kurde stary Ty serio masz z tym problemy;/ to już drugi taki sam temat tylko na innym forum. I Ty obydwa założyłeś. Nabijasz posty czy co??? jak już jest 1 taki to po cholere zakładasz drugi??;/ poza tym to jest chore i zboczone;/ tam pisałeś że dorośli chłopcy chętnie podgladają swoje mamy a tu nagle Twoja znajoma mówiła;/ ściema;/ nie wiem ale zdaje sie ze tak robisz i pewnie sprawdzasz czy to jest nienormalne;/
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=96974 Twój post;/ jak byś zapomniał;/
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Człowiek Ty po prostu wymiatasz... Używane kobiety, podglądanie matek, intymne pytania do dziewczyn... Udzielasz się we wszystkich tematach związanych z seksem, coś z Tobą nie tak czy może takie hobby ??


I podglądanie matek nie jest normalne i ta matka też nie jest normalna udając, że tego nie widzi.




RegiS.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa:) okolice
Człowiek Ty po prostu wymiatasz... Używane kobiety, podglądanie matek, intymne pytania do dziewczyn... Udzielasz się we wszystkich tematach związanych z seksem, coś z Tobą nie tak czy może takie hobby ??
I podglądanie matek nie jest normalne i ta matka też nie jest normalna udając, że tego nie widzi.




RegiS.
stary to już 2 taki post jego. Chyba ma jakieś problemy i zboczenia;/
 

queichheimer

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Ale to nie na temat! Wasze pseudomoralne wypowiedzi zostawcie w rodzinie. Na pewno sądzicie po sobie i swoich zboczeniach!
 

Arossa79

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
44
najgłupsza rzecza jak zrobilam bylo odnalezienie po 10 latach na naszej klasie mojej najwiekszej milosci .....
 

wikar13wikar

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja na miejscu twojego brata przed zrobieniem tego co miałbym zrobić zamknąłbym drzwi do kibla od środka.
 

kasiastawbery

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Heh to już przesada....
Po prostu brak komentarza.

No cóż widocznie nie jest obdarzony w ładną naturę
dlatego nie ma dziewczyny no albo jest nie śmiały...
Nie dziwie się mu że podgląda Matkę
skoro nie ma kogo.

Poradź mu żeby sobie Playboya Kupił :D





----------------
Czasami wybór jest trudny...
 

Attachments

  • post_104103_1234641285.jpeg
    post_104103_1234641285.jpeg
    3 KB · Wyświetleń: 60
Do góry