agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
Super historyjka... ale szczerze to nie chciałabym takiej przeżyć :D dobrze że ja nie mam takich "wścibskich" rodziców :D
 

siewco66

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Czas goi rany.Teraz z perspektywy czasu patrzymy na to z żoną zupełnie inaczej.traktujmy to prawie jak anegdotę(tyle ,że taką z życia wziętą).Stało się tylko to co się miało stać.Dwoje ludzi ,którzy bardzo się kochali ,którzy chcieli być razem -są razem. A to ,że nasze pierwsze dziecko zastało poczęte akurat w takich okolicznościach? My to puentujemy tym ,że cała rodzina (no w każdym bądź razie jeden dziadek)chciał ,czy też bardzo chciał ,aby dziecko było właśnie wtedy....
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Hehehe... Już widzę minę tej pani co wpadła wam do WC :D :D :D
Chciałabym to zobaczyć, no a brat ma stalowe nerwy...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Współczuje i nikomu nie zycze <_<
Ale śmieszne, bzykać sie i nie pamiętać...chociaż nie, mi też sie zdarzało nie pamiętać.
Dochodziłam do faktów dokonanych dniami xD Ale to z chłopakiem, nie z kimś innym. Hyh, alkohol robi swoje :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie nigdy coś takiego mi sie nie przydażyło.
Cóż, kochacie sie, dorośli ludzie, mają prawo.
Jedyne co zdziwiło/zszokowało mnie to była reakcja ojca :D ,żeby w du.pkę Cie kopnąć?
Na logike lepiej jakby Cie odciągał a nie wpychał w nią xD
 

DziQReprezentujeJP

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ostrołęka
(brat pierwszy ja czekałam na swoją kolej no i po mnie w kolejce była jakaś pani)

zapamiętajmy dobrze kolejność :) brat, Ty i pewna pani

chciał podetrzeć pupę, ale w tym samym czasie pociąg się zatrzymał. Ja poleciałam na drzwi i niechcący je otworzyłam jeszcze potem popchnęłam panią, a jej głowa utknęła prosto przy tyłku braciszka.

ja się zapytam jak to zrobiłaś ??
dla mnie wyssane z palca :/
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Ale z czego tu się śmiać? Że dziecko widziało takie rzeczy? Śmieszne takie? To weźcie swoich krewnych dzieciaków do burdelu i będzie ubaw przedni...


Takie to znaczy jakie? Nie porównuj sexu rodziców do dymania się w burdelu, bo to dwie odmienne sprawy.

Poza tym historię znam tylko trochę w innej wersji.


Od siebie mogę napisać coś takiego:

Znajoma znajomej ma 5 letniego wnuczka, spędza z nim całe dnie, bo mały nie chodzi do przedszkola, a rodzice pracują. Babcia strasznie bluźni /zresztą nie tylko ona, bo i dziadek i rodzice-taka choroba chyba <_< /, nawet w takim codziennym życiu, np. jak mały jest głośno, to babcia mówi "zamknij ryja" a nie "bądź cicho", k.u.r.w.y to normalne słownictwo.

I teraz, któregoś pięknego wieczoru, przyszedł do nich ksiądz po kolędzie, posiedział, pogadał, pomodlił się z babcią, dziadkiem i wnusiem, chłopiec dostał obrazek, no całe te wszystkie bajery kolędowe. Wychodząc z domu ksiądz mówi do chłopca: "to ja już bedę szedł, bądź grzeczny i takie tam blablabla", a mały na to: "to idź w p.i.z.d.u" Babcia zsiniała, dziadek prawie zszedł. Ksiądz w porządku, bo tylko coś tam burknął, że tak nie wolno mówić i poszedł. No ale siara była.
 

Visca El Barca

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Barcelona / Warszawa
To było przed wczoraj rodzicow mojego Marcinka nie mialo byc prawie caly dzien,więc zaprosił mnie do siebie leżeliśmy sobie goli pod cieplutką kołderką i nagle zaczeliśmy się pieścic ,przytulaliśmy się zabawialiśmy się z gadżetami z serii Durex PLay,właśnie on mi wkładał i weszli jego rodzice nie wiedzielismy co robic oni sie gapią a on nie wyjął swojego członka .Matko kochana ,Marcin szybko sie ubrał i pobiegł do rodziców naszczęście okazało się,że rodzice marcina śą dosyc spoko w tych tematach,powiedzieli mu coś w stylu,pamiętajcie tylko o prezerwatywie!,ale mówie wam tak nam serce biłoi!!

Następna głupia historia w stylu szalona czternastka
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr?
Normalnie post miesiąca.

Piękna akcja.

J.B

J.B Ty zawsze z taką ironią... :D

Niedawno myślałam,że jestem sama w domu. Przyszedł mój chłopak i sobie "pokoncertowaliśmy" hehe...tu uuuh,tam oooh,jęki i tyryry. Idąc do kuchni zauważyłam brata , młody wszystko słyszał i chyba był lekko przerażony textami typu "pieprz mnie", ale o tym jakoś nigdy nie rozmawialiśmy...

to samo! :D z tym, że mój brat ma lat 7 i ciekawski jest strasznie. i tak wparował do nas...
grunt, że rodzicom nie wypaplał... :D
 

kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
A czemu bym miała wymyślić historię? Żeby zaistnieć na forum? Ciekawe .... :lol:
 
Do góry