wózek Euro-cart

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Cześć! Od jakiegoś czasu przeszukuję internet, by znaleźć idealny wózek :) szukam czegoś w umiarkowanej cenie, dobrej jakości, co nie będzie wymagało wymiany za kilka miesięcy. Moją uwagę przykuła marka Euro-cart. Czy ktoś z was ma może wózek od tego producenta? Modeli w ofercie mają dość sporo, mi zależy na wózku 3w1. Polecacie ta markę lub jakiś konkretny model? Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi.
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Moja siostra ma ich spacerówkę, nie pamiętam nazwy, bo z tego co kojarzę to dużo tych modeli mają w sprzedazy, i chwali sobie. Pewnie jakość ich wózków 3w1 jest podobna :)
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Z euro cart mamy porządny wózek 3 w 1 PASSO SPORT. Może niektórzy z was mogą go kojarzyć jako model sprzed kilku lat, niedawno został odnowiony, przy zachowaniu klasycznego wyglądu. To nie jest jakiś super nowoczesny sprzet, ale ma najważniejsze, najpotrzebniejsze dla rodziców i dziecka funkcje. Cena- bardzo niska, my go kupiliśmy za 1200 zł...
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Ten passo sport to fajna opcja, cena dość niska, wystarczy dokupić fotelik za bodajże 300-350zl? i masz elegancki model 3w1 :) nie przepadam za tymi nowoczesnymi bajeranckimi wózkami i wolę wybrac sprawdzoną klasykę, która nie zawiedzie. a ten model jest od dawna znany, rzadko sie psuje.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Dobry sposób na reklamę. Że ja na to nigdy nie wpadłem - zarejestrować 10 kont na forum budowlanym i gadać sam ze sobą jaka to moja firma jest gitez. Plusy w górę poleciały :D
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
No tak, normalna dyskusja miedzy uzytkownikami, ale marudy zawsze znajdą miejsce do narzekania ;) Wracający do tematu- nie wiem jak wózki typu 3 w 1, ale ja chwalę sobie ich spacerowkę Ezzo. Daliśmy za nia ok.400zł, a spaceruje się bez problemu, leciutka, zwinna, koła nie sprawiają trudnosci bez względu na teren.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
huszka my też mamy ezzo i po wcześniejszej mega cięzkiej gondli innej firmy taka leciutka spacerówka to jest coś :) Bardzo zwinna, mieszkamy w terenie dość piaszczystym i radzi sobie ok. No i wybór kolorów fajny ;D
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Niedawno też szukałam, łatwy wybór to na pewno nie jest i na pewno warto wybrać się do sklepu stacjonarnego żeby się do takiego wózka przymierzyć itp. my w ten sposób kupowaliśmy, a wybór padł na Anex Discovery
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
a może sprawdz sobie anex m type , warto zwrócić uwagę na nie, ja posiadam taki i jestem zadowolona z niego prezentuję się superancko, jest wózkiem bardzo funkcjonalnym łatwym w utrzymaniu, jets to wózek bardzo solidny .
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
jasne że kojarzę te wózki! Też są fajne, chociaż ja akurat wolałam x-landera, jakoś bardziej mi przypadł do gustu no ale przecież różne są potrzeby i upodobania i dobrze że jest taki duży wybór
 
Do góry