Wózek easy go model MINIMA opinie

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Cześć! Chciałabym zapytać was o opinie na temat wózeczka Minima, marki Easy go. Bardzo mi się spodobał w sklepie online, niedawno miałam okazję też obejrzeć go na żywo i jestem nim zachwycona :) Wizualnie jest idealny, ale chciałabym, żeby i jakość była w porządku. Jak oceniacie? Jak się go użytkuje? Znajdą się tutaj właścicielki tego modelu? Będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi :)
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Na wózku Chicco Enjoy kupionym w Niemczech pod koniec lat 80-tych wychowało się u mnie pół rodziny. Wózek nadal żyje a dzidziuś który w nim jeździł ma dzis 25lat.
23492547_516_d.jpeg


Inne fanty tej firmy kupowane na początku lat 2000 do dziś służą (nosidełka, chodziki, foteliki).
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Wygoglowałam model Minima, o który pytasz- jeśli chodzi o wygląd to bardzo przypomina mi Yoyo z Baby zen. Tylko cena znacznie niższa :) wygląd ma śliczny, taki minimalistyczny model :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Minimę kupiliśmy ze względu na częste podróże z dziećmi i potrzebą posiadania jakiegoś małego zwinnego wózeczka. I z perspektywy czasu jestesmy bardzo zadowoleni. Wózek jest faktycznie leciutki- wazy 6 kg, poręczny (oparcie regulowane niemal jedną ręką) i kompaktowy. Zajmuje mało miejsca po złożeniu i samo złożenie jest bajecznie proste. Ze swej strony- polecam!
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Mam, używam i polecam. Model bardzo nowoczesny, wygodny, prosty w obsłudze, a jakość pierwszorzędna. Poza tym cenowo wypada super na tle konkurencji. Z podstawowych plusów to jest leciutki (mozesz go nieśc nawet w jednej ręce) i ma bardzo zwrotne koła, dobrą amortyzację.
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Razem z żoną zastanawiamy się nad kupnem tego modelu. Odpowiada nam bardzo niska waga i niewielkie rozmiary. Zakup planujemy z początkiem wiosny, tak żeby na majówkę już móc korzystać z niego- na pewno przyda się na wypad za miasto itd. W snieg bym nim raczej nie spacerował.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
sebastian_j my kupiliśmy ten wózek przed świętami wielkanocnymi i potwierdzam - jest mega! Leciutki, lekko się prowadzi. Jest niewielki ale to akurat da mnie ogromny atut, ważne, że siedzisko jest duże więc maluch ma wygodę. Uważam, że wózek jest rewelacyjny a do tego niedrogi :)
 

aasia

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
agenss80 używamy Minimy od jakiś 3 miesięcy i uważam, że jest super. Tak samo dobrze się sprawuje jak wygląda :) Cena bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę jego jakość wykonania i wygląd. Jest wygodny, fajnie się prowadzi i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu.
 

adicki

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moją pierwszą myślą po zobaczeniu wózka Minima było że żona chyba sobie ze mnie żartuje. Ale wózek sprawdza się idealnie. Bo nie tylko nowocześnie wygląda ale jest lekki, mały ale do tego dobrze się go prowadzi . Po złożeniu zajmuje mało miejsca , wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Dziecku jest w nim wygodnie i komfortowo.
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Widziałam go już w necie ale jakoś na żywo nie miałam okazji. Mam x-landera w ciemniejszym kolorze kupionego bezpośrednio od producenta, nie wiem czy kojarzysz ale to ten z diodami led w podnóżku, śliczny, na lato czy na zimę doskonale się nadaje bo jest uniwersalny
 
Do góry