Wojna, rzeź i rozwałka

Status
Zamknięty.

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Trochę o świecie...
Wyobraźmy sobie, że nagle okazuje się, że wszystko to, co wpajano nam od urodzenia jest brednią. Okazuje się, że smoki, jednorożce i elfy faktycznie istnieją. Ludzie jednoczą się by z nimi walczyć. Wkrótce później okazuje się, że wszystkie te istoty pochodzą z innego wymiaru. Ludzie odnaleźli przejścia między nimi. Nie nauczyli się jednak jeszcze ich otwierać i zamykać, co z humanoidów potrafią jedynie elfy i niektórzy magowie.
Co będzie zadaniem waszych postaci? Kim one będą? Będą one ludźmi, którzy zostali pojmani do elfiego , w którym torturuje się ludzi. Waszym zadaniem będzie się z niego wydostać. Następne zadanie jest proste: PRZEŻYĆ. Misje i zadania będziecie przyjmować podczas gry, wraz z rozwojem fabuły.

Mechaniki tutaj nie chcę, więc i nie piszcie mi statystyk. Napiszcie po prostu, co potrafi, jak długo się tym zajmuje, co lubi itd.
Niech ten schemat pomoże wam opracować kartę postaci:
Imię:
Nazwisko:
Narodowość:
Coś o rodzinie:
Historia: (mile widziany opisany przebieg kariery)
Wykształcenie:
Wygląd:
Umiejętności:
Zainteresowania:
Proszę pamiętać, że postacie żyły tak jak wy teraz, nie w średniowieczu. Dziwną rzeczą więc by było, gdyby każdy napisał posługiwanie się mieczem, łukiem, toporem itd. Przeciętny człowiek nie będzie nawet w stanie poruszać się w zbroi.


Mam nadzieję, że w miarę was to zaciekawiło i zgłosicie się do zabawy.
 

Suchar

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Żywiec
Imię: Kuisma

Nazwisko: Ruutu

O rodzinie: Jedynak. Brak rodziców. (czyt. niżej)

Historia: Fin z Polskim obywatelstwem. Wstąpił do armii. Został komandorem. Służył w piechocie, latał samolotami.
Śmierć rodziców go nie obchodziła. I tak oddali go do domu dziecka. Został pojmany na froncie jako jeniec.
Przygoda wojskowa zaczęła się w wieku 17lat. Piął się po szczeblach, po 13-stu latach został kim został.
Ma obecnie 30 lat.

Wykształcenie: Wyższa akademia wojskowa. Posiada czarny pas aikido i judo.

Wygląd: Czarne włosy, oczy też. Wysoki na 188cm. Waży 80kg. Ma szramę pionową na lewym oku.

Umiejętności: Kuisma jest świetnym pilotem. Tak samo jest z piechotą. Czy to karabin czy broń biała, poradzi sobie. Jest dobrym mechanikiem, strategiem. Zna się na informatyce. Gra na gitarze jak "pro".

Zainteresowania: Gra na gitarze, sztuki walki, technika.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Cóż, wydaje mi się, że postać trochę zbyt potężna, ale upiłuje się ją trochę podczas gry. ;) Czekam na zgłoszenia od pozostałych graczy. Jeszcze 2-3 osoby mogą się spokojnie zgłosić.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Lubię takie sesje ;) Tylko nie przerwij jej !

Imię: Mike
Nazwisko: Witchmen
Narodowość: USA
Coś o rodzinie: 2 siostry, 1 brat. Ojciec i matka żyją.
Historia: Mike od zawsze interesował się historią. Zgłębiał więc jej tajniki. Jednak, uznał to za zbyt nudne. Postanowił, że będzie uczył się fantastyki. Miał dowody na to, że stworzenia mistyczne na prawdę istnieją! Jednak - Nikt nie chciał mu wierzyć. Gdy on i jego grupa badawcza odnalazła jeden z portali wymiarowych wszystko zmieniło się. Teraz Mike ma 23 lata.
Wykształcenie: Wyższe, Historyk-Fantastyk
Wygląd: Wysoki, szczupły, blondyn, niebieskie oczy, umięśniony.
Umiejętności: Spostrzegawczość, dowodzenia, szybkie kojarzenie faktów.
Zainteresowania: Fantastyka, bronie starożytne, techniki walki, informatyka.

No to powodzenia Kaj!

/ Przepraszam! Odwołuje swoją kartę! Jeżeli ktoś chętny może zająć moje miejsce./
 

Suchar

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Żywiec
Nie chcę mieć jakiegoś kolesia z poczty czy coś. Żołnierz ma być :tongue:
Pozwoliłeś a teraz co? :skrzywiony:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Trochę o świecie...
Wyobraźmy sobie, że nagle okazuje się, że wszystko to, co wpajano nam od urodzenia jest brednią. Okazuje się, że smoki, jednorożce i elfy faktycznie istnieją. Ludzie jednoczą się by z nimi walczyć. Wkrótce później okazuje się, że wszystkie te istoty pochodzą z innego wymiaru. Ludzie odnaleźli przejścia między nimi. Nie nauczyli się jednak jeszcze ich otwierać i zamykać, co z humanoidów potrafią jedynie elfy i niektórzy magowie.
Co będzie zadaniem waszych postaci? Kim one będą? Będą one ludźmi, którzy zostali pojmani do elfiego , w którym torturuje się ludzi. Waszym zadaniem będzie się z niego wydostać. Następne zadanie jest proste: PRZEŻYĆ. Misje i zadania będziecie przyjmować podczas gry, wraz z rozwojem fabuły.

Mechaniki tutaj nie chcę, więc i nie piszcie mi statystyk. Napiszcie po prostu, co potrafi, jak długo się tym zajmuje, co lubi itd.
Niech ten schemat pomoże wam opracować kartę postaci:
Imię:
Nazwisko:
Narodowość:
Coś o rodzinie:
Historia: (mile widziany opisany przebieg kariery)
Wykształcenie:
Wygląd:
Umiejętności:
Zainteresowania:
Proszę pamiętać, że postacie żyły tak jak wy teraz, nie w średniowieczu. Dziwną rzeczą więc by było, gdyby każdy napisał posługiwanie się mieczem, łukiem, toporem itd. Przeciętny człowiek nie będzie nawet w stanie poruszać się w zbroi.


Mam nadzieję, że w miarę was to zaciekawiło i zgłosicie się do zabawy.
ue?? w grze nie można umieć się posługiwać mieczem? to już mam bardziej życie fantasy, co krok spotykam ludzi mających wizję sny itp, a to trenują kendo, a to wdziewają na spotkaniach klubowych zbroje i się ciężkimi mieczami naparzają, a w grze nie można xD jutro pomyśle nad postacią, chyba zrobie po prostu kopię z reala XD
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
ue?? w grze nie można umieć się posługiwać mieczem? to już mam bardziej życie fantasy, co krok spotykam ludzi mających wizję sny itp, a to trenują kendo, a to wdziewają na spotkaniach klubowych zbroje i się ciężkimi mieczami naparzają, a w grze nie można xD jutro pomyśle nad postacią, chyba zrobie po prostu kopię z reala XD
Naturalnie, że można, ale niech to nie będzie, że macha mieczem od dzieciństwa, bo chce zostać rycerzem, bo takich osób w dzisiejszych czasach po prostu nie ma.

Suchar, owszem zgodziłem się. Zobaczę jeszcze jak Twoja postać będzie wyglądać na tle pozostałych. W RPG jest ciekawie, gdy każda postać ma wady i zalety, dzięki temu potrzebuje drużyny. Nie chcemy super herosów, którzy sami rozwalają pół miliona orków.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Imię: Barry
Nazwisko: Nożownik
Narodowość: Otoczeniu nieznana, obecnie przebywa w USA
Coś o rodzinie: Nigdy o niej nie wspomina.
Historia: W dzieciństwie zainteresował się cyrkowcami rzucającymi norze, od tamtej pory zawsze zabierał norze z kuchni i ćwiczył rzucanie nimi. Gdy uzyskał dostęp do internetu od razy zainteresowały go sklepy z bronią, zamawiał noże d rzucania oraz toporki. Zainteresował się też bronią krótko dystansową, jednak zawsze krótką. Na swoje szczęście nie chwalił się umiejętnościami, ze względu na brak bliskich osób było to tylko jego tajemnicą. pod koniec szkoły średniej jeden z uczniów, którzy go nie lubili chciał go pobić, skończyło się tym, że Barry go zabił. Potem kilkukrotnie Barry'emu zdarzyło się zabijać, kiedy jednak zrobiło się gorąco wyjechał do USA, gdzie postanowił studiować. Tam zdobył przyjaciół. Nową broń i morderstwa na liczniku. O sobie mało mówi, przyjaciele zwą go Barry, a po cichu dodają nożownik znając jego umiejętność posługiwania się nożami.
Wykształcenie: Średnie, studiuje
Wygląd: Młody, długie włosy spięte w kucyk, część grzywy zawsze na czole, przeważnie w jeansach, czarnych butach, podkoszulku i marynarce.
Umiejętności: Świetny matematyk i fizyk, bardzo dobry wzrok, refleks, zręczność, umiejętność rzucania nożami oraz toporkami.
Zainteresowania: Krótka broń biała, szczególnie miotana. Miło i spokojnie spędzony czas z młodymi kobietami.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Mamy już dwóch graczy jak widzę. Poczekamy jeszcze, może ktoś się dołączy albo przejmie kartę usera Bati. :)
 

jacus03

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
żywiec
To ja wezme karte Batiego, jeśli można. Brak edycji.




Imię: Mike
Nazwisko: Witchmen
Narodowość: USA
Coś o rodzinie: 2 siostry, 1 brat. Ojciec i matka żyją.
Historia: Mike od zawsze interesował się historią. Zgłębiał więc jej tajniki. Jednak, uznał to za zbyt nudne. Postanowił, że będzie uczył się fantastyki. Miał dowody na to, że stworzenia mistyczne na prawdę istnieją! Jednak - Nikt nie chciał mu wierzyć. Gdy on i jego grupa badawcza odnalazła jeden z portali wymiarowych wszystko zmieniło się. Teraz Mike ma 23 lata.
Wykształcenie: Wyższe, Historyk-Fantastyk
Wygląd: Wysoki, szczupły, blondyn, niebieskie oczy, umięśniony.
Umiejętności: Spostrzegawczość, dowodzenia, szybkie kojarzenie faktów.
Zainteresowania: Fantastyka, bronie starożytne, techniki walki, informatyka.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Trzech graczy. Przyzwoicie. Zabieram się za rozpoczęci sesji. Może uda się dzisiaj, a jak nie to jutro rano.

Ten temat zostanie otwarty, ponieważ niewykluczone, że ktoś dojdzie podczas sesji.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Imię:Romanus
Nazwisko:Jakiś
Narodowość:Romanusowie
Coś o rodzinie:Ojciec cesarz Rzymu mamy nie ma
Historia:Syn cesarza Rzymu,wyposażenie bardzo dobre zawsze można na mojego ojca.I Tyle
Wykształcenie:Wojskowe
Wygląd:Blond włosy,wyskoki
Umiejętności:Siła:59 Władanie bronią:85 Inteligencja: 47
Zainteresowania:Nie mam
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Imię:Romanus
Nazwisko:Jakiś
Narodowość:Romanusowie
Coś o rodzinie:Ojciec cesarz Rzymu mamy nie ma
Historia:Syn cesarza Rzymu,wyposażenie bardzo dobre zawsze można na mojego ojca.I Tyle
Wykształcenie:Wojskowe
Wygląd:Blond włosy,wyskoki
Umiejętności:Siła:59 Władanie bronią:85 Inteligencja: 47
Zainteresowania:Nie mam
Ekh... <_< Karta ma być w naszych realiach, a nie fantastycznych. Nie znam takiej narodowości "Romanusowie". Imię Romanus? Fajnie. Równie dobrze możesz mu dać narodowość polską, a na imię Polak.
Coś o rodzinie... Cesarz Rzymu? Fajnie, a od kiedy w naszych czasach mamy cesarzów i jest tak łatwo dojść do swoich korzeni? Może napisz coś więcej o stosunkach i o mamie - jak zginęła, co o niej wie itd.
Historii brak... O tym, że to syn cesarza już wiemy, a ekwipunek mnie niewiele obchodzi, bo to ja jestem MG i ja postanowię, co posiada. Napisz może, gdzie się wychował i w jakich warunkach...
Wykształcenie... Od kiedy mamy takie wykształcenie jak wojskowe? Może mieć wyższe, a w historii możesz napisać o tym, że to z wojska, a nie "wojskowe".
Co do wyglądu to chyba najlepsze, co jest w tej karcie, chociaz zbyt wyczerpujący ten opis nie jest...
Umiejętności miały być opisowe, a nie statystyki. Proszę popraw.
Napisz coś o zainteresowaniach. Każdy się czymś interesuje, coś lubi itd.

Popraw to i owo, bo z taką kartą sobie nie pograsz.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mam pare uwag.
1. Nie używasz imion postaci. Moja postać to nie Morion, to Barry. Czytajac ciągle Suchar Hobbit czuje się jakbym ze szkoły zwiewał a nie z więzienia.
2. Za mało narracji. Co mam napisać? Opisałeś co zrobiłem tylko, ale nic wiecej. Nie wiem jak otoczenie wygląda, co moge robić. Mam jak ślepy spieprzać? Nie powiem ide w prawo korytarzem, bo tam go nie ma, to MG ma go stworzyć.
Jak na razie gra nie ma sensu, pograj u Batiego i poucz sie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry