Województwo Pomorskie Gdynia i okolice

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ja też z Pomorza - żem się obudziła - Gdańsk city najpiękniejsze miejsce w Polsce :)
 

mateusz7p

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemka jak nie możecie znaleźć tematu topo co wogóle go tworzyliście ;) A tak wogóle to kto mieszka w Gdańsku ---może jakaś łądna dziewczyna
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ja generalni jestem ogolno polski :D ale urodzilem sie na pomorzu i tu mieszkam jak jestem w domu oczywiscie. ;) pozdrawiam ludzi z Gdanska, dawno nie bylem, podobo rozkopany jest i ciezko sie tam przemieszczac.

co do ladnych dziewczn, tez jestem ciekaw czy mieszkaja tam jakies. :D
 

Uwe Kolarz

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Gdynia wita.

Pozdrawiam.

/Uwe aka ten co go przed chwilą pies ugryzł i wyglada jakby dostał... ;]
 

SpiderShadow

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
Odświeżam temat xD
No proszę, nawet z Rumi są tu ludzie... Myślałam że znów będę sama ;p
 

mroczny091

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
jestem z gdyni mam 14 lat troche ponad 160cm n a imie mi adrian dla przyjacół mroczny lub adi mam długie włosy. no to tyle o mnie :ninja2:
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Cały weekend w Dębkach! Muszę tu wrócić jeszcze w sierpniu! Jedźcie ludzie to zobaczyć jak będziecie mieli wolne, bo wartooo. Heyah rządzi Dębkami w te wakacje, a ja powoli staje się sławny dzięki TV :D

A tak wygląda kontener imprezowy w którym byliśmy prawie codziennie:
P8070816.JPG
 

Trzyszcz24

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Tak sobie przeglądam forum i ... widzę błąd! W tytule tematu mianowicie. Powinno być "Gdańsk i okolice" :D
 

Plaingirl

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
Gdynia. Brakuje mi znajomych w tym mieście, wszyscy porozjeżdżali się po Europie. Szukam kogoś do pogadania, na spacer, na piwo, do kina, może zakupy. Ja jestem studentką i jestem zajęta, więc chciałabym poznać raczej koleżankę niż kolegę, bo mi najzwyczajniej w ściecie kogoś takiego brakuje. Jestem dość spokojna, ale spontaniczna. Spotkajmy się :) kyasarin@yahoo.pl , jeśli którąś też nadgryza ząbek samotności, to lekarstwo jest pod podanym mailem :)
 
Do góry