Wódka na wesele

F

flowers89

Guest
oj bądź co bądź fajn e butelki ma ten polanin ale fakt również ważne jest to by alkohol był dobrze schłodzony.
 

fokus32

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
oj wiesz jak to czasem kobiety, ja uległem co do tego polanina no i tak zostało :)
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Z doswiadczenia zawodowego (barmanka) moge powiedziec, ze najczesciej wybieranymi wodkami sa wyborowa, luksusowa oraz finlandia (ta ostatnia preferowana glownie przez panie). Czesto tez slysze, ze po luksusowej nie boli glowa :)
 

kopin

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
fokus32 napisał:
oj wiesz jak to czasem kobiety, ja uległem co do tego polanina no i tak zostało :)
byłam na kilku weselach z tą wódkę, prezentowała się super. W smaku też ok, jednak ważne by było schodzona :)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Jak na wesele to taka butelka elegancka znaczenie jednak ma. Weselna z Polanina jak najbardziej jest ok, ale oczywiście najważniejsze żeby była schłodzona;)
 

Majka2312

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
My postawiliśmy na coś oryginalniejszego niż te wszystkie sklepowe wódki- zmówiliśmy wódkę weselna z Polanina. Butelki są zdobione przepięknymi grawerami (które można wybrać sobie samemu) więc nie potrzeba żadnych dodatkowych ozdób. Wódka w smaku też całkiem spoko- wlewają do butelek Poniatowskiego więc zawsze można wcześniej spróbować ;)
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
U siostry na weselu był Ogiński, z 200 osób pijących na weselu nie było żadnej której nie przypadłby do gustu, po weselu siostry było kilka imprez i wesel na których również pojawił się Ogiński, „nie pali” w gardle, jest przyjemny i delikatny w smaku, wódka nie porównywalna do żadnej innej
Wódkę i wino warto jest zamawiać w hurtowniach: http://www.alkoparty.pl/wina Daję tutaj namiar na jedna z nich.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
331
Punkty reakcji
44
Myślę, że to nie tyle od wiadomości (kiedyś się od niej płaciło, jak fora były popularne), teraz to pewnie ogólnie się płaci niby specom od marketingu, a oni siedzą i piszą gdzie się da, bo mają pewnie od wejść na stronę liczoną kasę.


Ps.
Ogiński jest ch*jową wódką, jest tania i to chyba jej zaleta. Jedyna "dobra" wódka to Finlandia moim zdaniem, ale na wesele najlepiej postawić sprawdzony bimberek.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 448
Punkty reakcji
83
Cholera, że też człowiek sam się tak nie ustawił!☹️ By sobie trochę dorobił w robocie, zamiast pisać za darmochę.🤣
Finlandnia jest dobra, ale Żubrówka i Krupnik też dają radę. Ja tam żaden smakosz nie jestem.;) Aby była czysta i najlepiej- schłodzona. Bimbru bym nie ruszyła. Nie pijam alkoholu z niepewnego źródła.
Nie piłam Ogińskiego, więc się nie wypowiem. Pewnie wódka, jak wódka- nie rozróżniłabym. Rzadko pijam alkohol.
 
Do góry