Woda toaletowa czy dezodorant?

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Ja używam sztyftu (wiadomo pomaga na pot), takiego możliwie najbardziej bezzapachowego, żeby nie kłócił się z dezodorantem lub perfumami. Obecnie jako zapachowy mam dezodorant Tonino Lamborghini Forza, ale z chęcią przesiądę się na perfumy w tej samej nucie, bo mają intensywniejszy zapach, a są dosyć tanie.
 

kamilie

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dezodorant to bardziej jako antyperspirant. A tak to woda toaletowa bądź coś mocniejszego np. perfumy. A jeżeli ktoś chce coś tańszego ale ładnie pachnącego to polecam sklep gdzie jest bardzo dużo rodzajów - i męskich i damskich : http://www.aromas.pl Wiadomo, nie trzyma całego dnia ale co to za problem się po prostu częściej pryskać ;)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Dobra woda toaletowa ma jakieś 80% perfum. Dezodorant perfumowany (ten w szklanej butelce) ma nieco ponad 50%. Różnica jest, ale niestety w cenie też. Woda toaletowa potrafi być nawet 3x droższa.
 

marcin.055

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Panowie szukam wody toaletowej do codziennego użytku ( tj. wyjścia na uczelnie); ewentualnie jakiś dezodorant w atomizerze. Jednak z większym nastawieniem na wodę toaletową ponieważ troszkę dłużej trzyba. Jako antyperspirant stosuje nivea silver protect w kulce. NIe chciałbym, żeby zapachy "gryzły się" nawzajem.
Cena ok 40-50zł. Myślałem o jakimś adidasie, ale kompletnie nie mam węchu więc liczę na pomoc.
Z góry dzięki :)
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że warto mieć i deodorant i wodę toaletową. Może nie trzeba od razu wszystkiego kupować na raz, bo może być to za duży wydatek jednak warto sobie sprawić takie rzeczy.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Nie wyobrażam sobie żeby nie mieć dezodorantu i wody toaletowej. Jak gdzieś wychodzę to oczywiście elegancko wodę toaletową użyję, jednak idąc do pracy czy spodziewając się wysiłku, to już znacznie lepiej sprawdza się jednak dezodorant. Myślałem, że to dość podstawowe sprawy i każdy o tym wie :p
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Ja zawsze uzywam antyprespirantu mozliwe bezzapachowego i do tego wody toaletowej
 

MD_

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
3
i to i to
w moim przypadku czarny STR8 doskonale się sprawdza
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Woda toaletowa to lepsze rozwiązanie,bardziej długotrwałe w kwestii zapachu niż dezodorant. Poza tym ja używam jeszcze dobrego antyperspirantu,czasem może zdziałac cuda.
 
B

bajderman

Guest
Woda toaletowa Eau de Toilette HB jest lepsza niż perfumy jakie miałem, zapach trwały, a przede wszystkim ciekawa jest jego kompozycja. Psikam się jeden raz, a zapach utrzymuje się przez cały dzień. Faktycznie takich kosmetyków brakuje, ale też nie ma tak, że nie da się ich znaleźć.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
Chyba wode toaletową polecam bo ona zawsze dłużej trzyma Dezodoroanty są najbardziej rozcieńczone
 
S

szyszana

Guest
Herbal Garden, od Hildegard Braukmann - znakomita sprawa, jak dla mnie pierwsza tak tania woda, która gwarantuje tak trwały zapach - w stosunku do innych kosmetyków, które testowałam spora różnica. I oczywiście mówimy o damskim zapachu ;-)
 

Zane

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Lyon/FR
Woda toaletowa wystarczy pyk a dezodorant musisz ciągle wziąść a jak się skończy to go ponownie kupić.
 
Do góry