Woda strukturyzowana - czy ktoś może stosował?

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Witajcie. Ja wiem, że dyskutujemy tu głównie o lekach, ale chciałabym poruszyć temat leku i nie-leku zarazem, jakim jest woda strukturyzowana. Czytałam ostatnio imponujące raporty dotyczące osób, które tę wodę piją i szczerze mówiąc bardzo mnie to zaciekawiło, bo ktoś bardzo bliski zmaga się z poważną chorobą. Najkrócej mówiąc chodzi o to, że woda strukturyzowana zawiera dużo więcej naturalnego tlenu, niż zwykła woda i ma mniejsze bardziej uporządkowane cząsteczki, przez co szybciej się wchłania, intensywniej oddziaływuje, a nawet poprawia intensywność przyswajania leków. To, co przeczytałam obudziło trochę nadziei. Chciałabym dowiedzieć się, czy ktoś z Was wspomagał leczenie albo odchudzanie taką wodą np. Górski Potok plus tlen albo jakąś inną, a może pije ją po prostu na co dzień, bo prowadzi zdrowy tryb życia? Chętnie poznam opinie i udostępnię informacje, które na ten temat znalazłam. W moim odczuciu coś może w tym być.. Przecież taką wodę pili ludzie od setek lat, jest całkiem naturalna i jakoś było mniej chorób wtedy. A co wy myślicie?
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Najkrócej mówiąc chodzi o to, że woda strukturyzowana zawiera dużo więcej naturalnego tlenu, niż zwykła woda i ma mniejsze bardziej uporządkowane cząsteczki, przez co szybciej się wchłania, intensywniej oddziaływuje, a nawet poprawia intensywność przyswajania leków.

Eeee.... bzdury?. Bardziej uporządkowane cząsteczki?. Szybciej się przez to wchłania?. Intensywniej oddziałuje ??? :wow:. Osobie, która to wymyśliła powinni zwrócić pieniądze za lata nauki chemii i biologii :skrzywiony: .
 
Do góry