Wmawiam Sobie?!

Status
Zamknięty.

margolcia111

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
37
po jakim czasie od zaplodnienia ma sens zrobienie badan krwi czy jestem w ciazy? i jeszcze mam takie pytanie....po tym mozliwym zaplodnieniu, ktorego nie jestem pewna...mialam operacje pelna narkoza itd...wiec mozliwe jest ze jakby co to zarodek przetrwal...nie wiem sama! napewno sobie wmawiam sama problem:)
pzdr
 
K

Kotecek

Guest
po jakim czasie od zaplodnienia ma sens zrobienie badan krwi czy jestem w ciazy? i jeszcze mam takie pytanie....po tym mozliwym zaplodnieniu, ktorego nie jestem pewna...mialam operacje pelna narkoza itd...wiec mozliwe jest ze jakby co to zarodek przetrwal...nie wiem sama! napewno sobie wmawiam sama problem:)
pzdr



narkozy nie podaje sie u kobeiet ciezarnychz e wzgledu na to iz taka pelna narkoza moze doprowadzic do wad wrodzonych oraz obumarcia plodu, tak wiec jesli chodzi o beta HCG to daje ono juz wynik w tydzien poz aplodnieniu ale najlepiej odczekac do dnia spodziewanej @ jesli to juz ten czas to zrob bete albo smigaj do gina
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
o boze masz taki sam problem.tzn podobny. mi sie spoznia okres juz ponad 8 dni... i zastanawiam sie nad badaniem krwi. ale mysle ze lepiej zrobic 1sze test zwykly ktory mozemy sobie kupic.a co do tej narkozy to wydaje mi sie ze mogla ono (jesli jestes w ciazy) bardzo uszkodzic zarodek...
 
Status
Zamknięty.
Do góry