Włosy...

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
jak zaczniesz golić to zaczną rosnąć coraz gorsze
ja mam mnóstwo to normalne
można tak samo depilować jak nogi ale po co no chyba że komuś to koszmarnie przeszkadza wtedy depilować ale nie golić ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
KaMa cieszymy się, że podjęłaś słuszną decyzje.
Cieszymy się również, że mogliśmy Ci pomóc :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
sieja, no jasne ze nie gol, to chyba najwieksza glupota golic, a one pozniej odrosna gestrze i ci wtedy, ja mam problem ale z kopytkami ktore gole codziennie :dezorientacja:
 
K

KaMa

Guest
sieja nio to witaj w klubie,jesteśmy w takiej samej sytuacji :( ale nie ma cio przeżywać,to nic strasznego ;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
taa! odrastają gęstrze i do tego jak nie będziesz rególarnie golić będą kuły.
Moja kumpela sobie ostatnio ogoliła i jest z tego zadowolona... ale ja i tak nie polecam.
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ŁDZ
Ja też mam fakt ciemne bo jestem brunetką , ale teraz są jaśniejsze bo używam wody utlenionej to pomaga , ale trzeba troszeczkę na to czasu , najlepiej jest też gdy twoje włoski złapie słońce , wtedy same ci zjaśnieją i jak wychodzsz na ulice to ich wogóle nie widać , tak jest ze mną . Ale nie próbuj ich depilować , koleżanki powyżej mają 100% rację . :) Teraz to NORMA :)

Nie przejmuj się ;)

[ Dodano: 3 Sierpień 05, 19:00 ]
a tak z innej paki . to jeżeli dziewczyna ma włosy na brzuchu takie same jak na rękach delikatne i troszeczke ciemne to jest naturalne????? ja uważam że tak i tez nie należy się przejmować . Na plaże może wyjść bez żadnych pszeszkód , przecież to norma. choć dużo dziewcząt z tego powodu nie wkłada stroju kąpielowego ani bluzek odkrywających lekko brzuch :)

CO O TYM MYŚLICIE ? :p
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
ja miałam ale golę... troche to kłopotliwe, bo dość często trzeba to robić, w końcu to takie widoczne miejsce... ale dużo ładniej teraz moje ręce wyglądają... tylko martwię się co będzie za kilka lat, czy będzie mi się nadal chciało, przecież wiadomo jak po goleniu włosy strasznie odrastają! może wosk?
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
bahiri golisz włosy na rękach?? Czy wiesz jak Twoje ręce będą wyglądały za parę lat kiedy ich nie ogolisz?? :mruga: :mruga: :mruga:
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
racja,nie będe ich ani golić ani depilować :) dzięki za rady :)
Ja też mam włost na rękach, są naprawdę czarne:( chodiaż po moim zabiegu z wodą utlenioną rozjaśniły się, niestaty ja mam jeszcze włosy na brzuchu i na piersiach:( na brzuchu to taki czarnypasek przez środek i naokoło też dlatego wybieram się do lekarza może mi jakoś pomoże...:] bo czytałam że to można wyleczyć...:) pozdrowionka
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p
Moje 3 kumpele goliły włosy na rekach i mogę szczerze przyznać że to jest jeszcze gorsze od niegolenia! Kiedyś przypadkiem otarła się swoja reką o moją dziwne uczucie bo włosy po ogoleniu sa jeszcze mocniejsze i twardsze. Nie polecam tego typu zabiegów... :papa:
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja też mam włost na rękach, są naprawdę czarne:( chodiaż po moim zabiegu z wodą utlenioną rozjaśniły się, niestaty ja mam jeszcze włosy na brzuchu i na piersiach:( na brzuchu to taki czarnypasek przez środek i naokoło też dlatego wybieram się do lekarza może mi jakoś pomoże...:] bo czytałam że to można wyleczyć...:) pozdrowionka
szczerze Ci współczuje... wyobrażam sobie jakie to musi być dla ciebie kłopotliwe :/

Nie radziełabym golić włosów na rękach... moja koleżanka goliła i uwierz że ''kujki'' na rękach ładnie nie wyglądają... szczególnie pod słońce :)
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
dokładnie, otarcie się o reke takiej osobybez golenia) zostawia uraz na cale zycie:p:p:p ale tak powaznie to ja bym nie chciala golic dodatkowo rak. Mam dosyc nog....a do tego rece.... :bag: a tak dodam jeszcze, ze moja kolezanka miala kiedys taki "wąsik" i golila go golarka zwykla...nie powiem ze to bylo najmadrzejsze :|
 
Do góry