Włoski

Juvek_PL

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
He :p Mam taki problem z włosami :p
Na samej górze mojego łba włosy mi stoją w dwie strony. Dodam, jeszcze, że na górze głowy tak lekko w bok mam plame - inny odcień włosów tzw. jaśniejsze. Jak mam długie włosy to w głupio wygląda. Jest sposób aby to zlikwidować, aby kolor był jednolity? :p
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Na twoją plamkę nie umiem ci nic poradzić, wydaje mi się, że nie ma preparatu który na stałe zmieni kolor twoich włosów.
Ale na te 'stojące' włosy jest mnóstwo sposobów.. Chodzi mi tu o fryzury. Zależy co Ty preferujesz. Możesz się ogolić na łyso co rozwiąże twoje obydwa problemy, ale wątpie żebyś był zainteresowany tym rozwiązaniem :D Innym sposobem jest też
nakładanie żelu, albo fryzura którą poleci Ci fryzjer.. Dobierze uczesanie do twoich włosów.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
jesli chodzi o tą plamę to tez mi sie wydaje że nie ma jakiegoś skutecznego środka na zlikwidowanie go raz na zawsze, możesz tylko farbować włosy aby nie było tego widać...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
hmm.. czy nie przystoi? znam wielu facetów którzy sie farbują. moim zdaniem w tych czasach to już normalne. jesli miałbyś sie farbować to najlepiej na kolor naturalny twoim włosom czyli taki jaka jest większość włosów.
 
Do góry