Włamanie na gg

aspire1360

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Ktoś włamuje mi się do gg. Zmienia opisy, wysyła wiadomości itp. Mam pytanie czy ktoś wie jak namierzyć tą osobę która się włamuje? Mam podejrzenia do trzech osób ale to są tylko podejrzenia i chciałbym to sprawdzić. Nie chodzi mi o włamywanie się do czyjegoś gg jak to zostało odebrane na innych forach. Chce tylko wiedzieć co za osoba mi to robi i jak to sprawdzić. Dziękuje za pomoc.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie ten dzial to po 1
po 2 sprawdzic mozna przez kontrole ip (firewall) pozniej przez ripe.net
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Także nie ten dział :p
Moje rady:
Stwórz profil na komputerze i załóż hasło, chyba wiesz po co.
Utwórz hasło na gg oraz zmień te, którym logujesz się do serwera. Oraz nie proś aby hasła były zapamiętywane.
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Pewnie ma jakiegoś trojana, keyloggera albo inny syf, a to znaczy, że raczej zmiana hasła nic nie da. Ściągnij program HijackThis, odpal go i pokaż logi jakie pokaże :)
 

gwiazdeczka86

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Radom
witam moze wy mi jakos pomozecie .....juz wiem ze haslo gg o ile dany urztkwnik jest zapisany latwo zlamac natomiast jak poradzic sobie gdy mamy tylko nr danej sooby do jej kompa nie mamy dostepu i raczej nie bedziemy mieli co dalej bardzo rposze to dla mnie naprawde bardzo bardzo wazne
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Najprościej musisz wejść w posiadanie pliku config.dat aby wydobyć hasło. A trudniej to i tak nie zrozumiesz zadając takie pytania.
 

a86

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
start -> uruchom -> cmd

netstat -a

cala filozofia
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
start -> uruchom -> cmd

netstat -a

cala filozofia

Jakbyś nie zauważył, nie wszyscy są tutaj tak obeznani, żeby wiedzieli co do czego służy i co oznacza co (np wyniki netstata). Poza tym samo -a nie wiele da... Więc następnym razem proponuję pisać takie posty które pomogą użytkownikom a nie jeszcze bardziej zamieszają im w głowie ;) Po drugie widać, że nie czytasz postów, bo ktoś zadał już inne pytanie niż autor...
 

z1996

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
wejdz na strone www.partgood.tnb.pl zajerejstruj się na mojej stronie i pobież gghack i rub takie same psikusy innym :sexy:
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
rub???
lol.jpg

Najważniejsze,zmień hasło.
Zainstaluj dobrego fajerłola,ten windowsowy :cenzura: daje.
 
Do góry