Władanie żywiołami.

chn

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
co o tym sądzicie ? czy to może być możliwe ? a może ktoś z was ma z tym do czynienia ?
 

blablabla93

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
nie mam pojecia ale pewnie nie :/ sama chciala bym jakims wladac zwlaszcza woda ale to raczej niemozliwe na 99%
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Szkoda, że nam nie zdradzisz skąd. Może potrafisz odprawić skuteczny taniec wywoływania deszczu?
Może ktoś sprecyzuje, co to "władanie" w rzeczywistości oznacza. Teoretycznie przed chwilą władałem żywiołem wody kiedy zalewałem sobie herbatkę.
 

fagin

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
184
Punkty reakcji
9
Pewnie się dowiemy że do władania żywiołami potrzebny jest medalion z Buddą który można kupić za 20 zł.
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
jak byłam mała zawsze się bawiłam, że władam wiatrem, moja koleżanka miała wodę :D do tej pory ze wszystkich żywiołów najbardziej lubię powietrze :)
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Jest to po-prostu nie możliwe, lecz było by bardzo ciekawe oraz przydatne :p.
To zależy co rozumiemy przez władanie żywiołami. Przecież potrafimy sprawić żeby nagle powstał ogień, aby woda parowała lub stała się ciałem stałym. ^_^



Co do ogólnego sensu rozumianego przez sporą część osób wypowiadających się w temacie to radziłbym odstawić te bajki na bok. Chociaż sam uwielbiałem gumisie ;).
 

tomekjkbsk

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Rzeczy paranormalne mnie interesują i lubię o tym rozmawiać, ale władanie żywiołami? Co za pomysł? Jak dla mnie głupota :p Oczywiście jeśli by było to możliwe to czemu nie? Może kiedyś jak nauczymy się wykorzystywać większy % naszego mózgu:p
 
Do góry