Wizyta u ginekologa - jak przebiega?

K

Kotecek

Guest
Ok ale nad avatarem jest nick i jak cytujesz tez ci pisze kogo cytujesz, czyzby ten krzysiu mial nick Kotecek?? :>
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ale przewaznie każdy patrzy na avatarka :)
Większośc jest wzrokowcami :)
Po co mi nick jak wiem, że ktoś ma taki avatar.

Oki nie robie offa.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Krzysiu nie ma kotecek nicak,ale on mi przysłał pluszaka kotka,no i dlatego moze.hehe,ale ubaw miałam.Głupio wyszło.
 

annie

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2005
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Holandia
Dziewczyny, mam pytanie.
Co zrobic, kiedy NIE MOZNA ot tak sobie pojsc do ginekologa na badania kontrolne, kiedy trzeba miec SPECJALNE skierowanie od lekarza rodzinnego i kiedy sie placi 100 euro miesiecznie na ubezpieczenie zdrowotne?
Swoja droga, mnie wscieklizna bierze na takie durne przepisy. Moze ktoras z Was ma doswiadczenie z zagraniczna sluzba zdrowia, a raczej kasami chorych?
 

Kami

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
1 wizyta jest na pozór przerażająca ale nic strasznego w tym nie ma :) zobaczycie na początku maxymalny stres a potem luzik na 1 wizytę radzę iść do kobiety mniejszy stres:) pozdro :papa:
 

Dżesika

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej jestem nowa i mam problem:(niewiem co mi się dzieje gdy chcę się załatwić zawsze boli mnie pochwa i niewiem co mam robić a do ginekologa boję się iść proszę pomuście:( jak ktoś ma numer gg to mój jest 5400653 napiszcie:)
 

ona_janosik

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
dziewczyny ! czy ja nie mam skończonych osiemnastu lat to moge iść normalnie do ginekologa bez rodzicow/opiekunów ? przyjmie mnie ? bo slyszalam ze zawiadamia rodzicow ? ;/ <boisie>
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja zamierzam iść pierwszy raz do ginekologa. Może mi ktoś poradzi jakiegoś? No i opowie jak jest? I ile kosztuje prywatna wizyta. Z góry dzięki. :*

ja chodze do przychodni prywatnie, place 90 zl. ale to roznie, czasem jest mniej. Ciezko mi kogos Ci doradzic, ja chodze do Pruszkowa do dr Dmochowskiej i poki co jestem zadwolona. Pierwszy raz bylam strasznie zdenerwowana jak szlam, cala sie trzeslam ale bylo ok ;] Mowisz co Ci dolega np nie wiem nieregularne cykle miesiaczkowe czy cos innego.. potem dr bada Cie wziernikiem .. w razie czego przepisuje jakiegos proszki itp.. Nie wiem ile masz lat ale np warto tez zrobic potem kontrolnie cytologie, bo to bardzo wazne badanie. Wtedy dr daje Ci na to skierowanie. Ogolnie to nie ma czego sie bac, wizyta jest przyjemna, nic nie boli ;]

dziewczyny ! czy ja nie mam skończonych osiemnastu lat to moge iść normalnie do ginekologa bez rodzicow/opiekunów ? przyjmie mnie ? bo slyszalam ze zawiadamia rodzicow ? ;/ <boisie>

Zalezy to od lekarza
 

hella9

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
po pierwsze to trzeba sprecyzować pytania - jak coś to polecam zapisanie i ch na kartce, bo pamięć przeważnie dobra ale krótka. i dalej już lekarz poprowadzi wizytę. Za pierwszym razem lekarz powinien na pewno zbadac piersi i zrobić cytologię.
 

Paula__1991

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, mam chłopaka który chiałby żeby do cegoś doszło ja jestem dziewicą i narazie sie dotykamy chociasz i tak nie moge bo mnie coś boli (a boli tylko ja sie dotykamy), tak mi sie zdaje że powinnam iśc do gnekologa ale sie boje, jeszcze nigdy nie byłam, a czytając rożne fora widze że to bradzo nie miłe i bolesne przezycie. Co mam robić????????
 
K

kinga_sc

Guest
Coś nie halo z działem, ale ok.

Gdzie cię boli? Jeżeli w pochwie, to chodzi o błonę dziewiczą. Pierwszy raz boli, albo i nie. To tylko chwilowy ból, po dwóch tygodniach wszystko się zagoi i możecie już uprawiać sex.
 
K

kinga_sc

Guest
A nie masz podrażnionej skóry w tym miejscu? Obtarcia od bielizny? Roweru?
 
Do góry