Wirtualny alkomat

E

elzbieta87

Guest
Siema,
Szybkie pytanie: Czy wierzycie w wiarygodność alkomatów internetowych?
 
K

Kruczy

Guest
Wiesz co.. z tymi alkomatami jest tak, że nigdy nie możesz w 100% wierzyć wynikowi. Najprawdopodobniej po dobrej imprezie nawet nie pamiętasz ile, czego i o której godzinie wypiłeś... Sam czasem korzystam, żeby mniej więcej określić czy za jakiś czas będę mógł już prowadzić.
 

Olanzapine

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
113
Punkty reakcji
1
Jasne, że nie, każdy człowiek ma inny metabolizm nawet jeśli określisz dawkę, godzinę, wagę, wzrost, nie musisz "wcisnąć" się w ramy.
 

tsenre

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
Najlepiej przejść się na komisariat ( o ile jest niedaleko) lub zatrzymać jakiś patrol i poprosić o przebadanie. Ale i tak czasem zdarzy mi się sprawdzić czy raczej upewnić takim internetowym: wirtualnyalkomatonline.pl- ten jest w mojej opinii najbardziej wiarygodny. Dla zabawy sprawdzaliśmy z kumplem kiedyś dokładność po kilku piwkach i ten wyżej wymieniony wypadł chyba najlepiej.
 
K

Kruczy

Guest
tsenre napisał:
Najlepiej przejść się na komisariat ( o ile jest niedaleko) lub zatrzymać jakiś patrol i poprosić o przebadanie. Ale i tak czasem zdarzy mi się sprawdzić czy raczej upewnić takim internetowym: wirtualnyalkomatonline.pl- ten jest w mojej opinii najbardziej wiarygodny. Dla zabawy sprawdzaliśmy z kumplem kiedyś dokładność po kilku piwkach i ten wyżej wymieniony wypadł chyba najlepiej.
Tak jak mówię... spoko sprawa dla tych co mają głowę na karku i chcą tylko utwierdzić się w przekonaniu o tym, że już ze spokojem mogą wsiąść za kierownicę.
 
E

elzbieta87

Guest
Sprawdzałam sobie ten wirtualny alkomat i całkiem dobrze wyszło, jeśli chodzi o wskazania. Później „ dmuchałam” na komisariacie i wynik wyszedł podobny. Więc myślę, że do sprawdzenia się po paru piwkach czy lampkach wina, z poprzedniego wieczora można polecić... ale wiadomo: tradycyjnego alkomatu to nie zastąpi.
Pozdrawiam.
 
M

maalamy

Guest
Jak na mój gust to jest jak wróżenie z fusów, na poziom alkoholu we krwi wpływa wiele czynników które te wirtualne po prostu nie uwzględniają, bo one patrzą tylko na płeć i wagę, jak ktoś chce mieć pewność czy nie przekroczył dozwolonego 0,2 to niech sobie kupi jednorazówkę za kilka złotych, tu wynik będzie chociaż pewny, pod warunkiem że jednorazówka będzie dobrej jaosći, z certyfikatami, jakiś czas temu ws tokrotce były alkohity start po 6 zł a one są chyba najlepszymi jednorazówkami na rynku
 

Olanzapine

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
113
Punkty reakcji
1
tsenre napisał:
Najlepiej przejść się na komisariat ( o ile jest niedaleko) lub zatrzymać jakiś patrol i poprosić o przebadanie.
Robiłam tak parę razy to niestety policjanci skutecznie zniechęcali do samobadania. Ich postawy jasno wyrażały niechęć i "zawracanie du*y" - nie uogólniam ale myślałam, że skoro otwarcie mówi się o takiej możliwości w mediach, będą wykonywać po porstu swój obowiązek, bo zamiast wspierać ludzi w podejmowaniu mądrych decyzji sprawiają, że nie masz ochoty być odpowiedzialny.
 
D

Dorka123

Guest
Nie wierzę, wolę dmuchnąć w prawdziwy alkomat, lub kupić alkohit start jednorazowy.
 
M

maalamy

Guest
Nigdy na komisariacie sięn ie sprawdzałam ale pewnie nie należy to do przyjemności, pewni ekażdego jak intruza traktują, koszt jednrazówki mniejszy niż zasuwanie do komisariatu tym bardziej pod wpływem alkoholu ;)
 

Olanzapine

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
113
Punkty reakcji
1
Jako intruz na pewno. A przyjdź na komendę w sobotę lub niedzielę rano - zjedzą cię ;D
 
M

maalamy

Guest
:D serio?? Pamiętam jak raz mnie okradli i poszłam na komendę to też myślałam, że im przeszkadzam swoją obecnościa ;) dlatego jestem jak najbardziej za posiadaniem alkomatu w domu, do własnego użytku, sezon grillowy zaraz się zacznie i alkomat sie na pewno przyda
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Nie wierzę w skuteczność takich alkomatów. Na ilość promili we krwi ma wpływ zbyt wiele czynników, żeby wirtualny alkomat mógł to sensownie przetworzyć. Wolałabym przejść się na komisariat albo skończyć tylko na spróbowaniu alkoholu, gdybym miała następnego dnia prowadzić.
 
M

maalamy

Guest
To fakt, jakiś wynik dają :D ale co on ma do prawdziwego stanu to nie wiadomo.
 
Do góry