Wiosenne Kwiaty

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
u mnie zakwitly krokusy, ktore zasadzilam jesienia


teraz czekam na tulipany i hiacynty, ktore rosną obok :)
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Mi tez bardzo sie te krokusy podobaja. Ja niestety nie meiszam w domu ani nie mam ogródka by mogły u mnie jakies kwiaty zakwitnac... za to u mojej babci w domu w ogrodku są sliczne przebisniegi...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no przebisniegi to w trawie same wyrosly :) no ale zdjec im nie robilam
a moze komus kwitna jakis ladne kwiatki? to niech wstawi jakies fotki jak moze :)
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Ja mam pod blokiem skalniaczek, moj tata jeszcze zrobił, w tym roku chce powycinać rózne brzydkie i trujące roślinki i nie wiem własnie, jakie posadzić, żeby ładnie wyglądało o każdej porze roku...Doradżcie!:p

nika19, śliczne te krokusy:)) Jak będziesz miała hiacynty i tulipany, to pokaż i się pochwal:D
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
rzeczywiście śliczne kwiatuszki :) ja uwielbiam wszystki wiosenne kwiatki. U mnie też ładne krokusiki rosną ale nie chce mi sie zdjęć robić :) ach ten leń co we mnie siedzi..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
pewnie ze jak zakwitna to pokaze, tylko mam nadzieje ze nie zmarzna, dzis byl przymrozek w nocy, ale na razie kwiatkom nic sie nie stalo
hmmm kwiaty o kazdej porze roku? to raczej ciezko bedzie, chyba, ze niekwitnące, albo kwitnace tylko ze czesc wiosennych, czesc letnich a czesc jakis poznych, zeby pusto nie bylo
 

annie

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2005
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Holandia
No to i ja sie tu pochwale.
Na szczescie u nas zima byla lekka, wiekszosc roslinek przetrwala w gruncie i juz budzi sie do nowego sezonu kwitnienia.Caly rok kwitnie mi rozmaryn, malutkimi aromatycznymi kwiatuszkami. Kwitna wlasnie pierwsze bratki- samosiejki, zolte miniaturki o slodkim zapachu. Hiacynty byly pierwsze, zakwitly tuz po ustapieniu sniegu.Potem zakwitl jakis samotny malutki zonkil, na komposcie. Teraz tulipany maja juz paczki.
Wiekszosc roslinek dopiero wschodzi :)
Na skalniaczek przepiekne sa gozdziki ogrodowe albo brodate.Ladnie sie prezentuje tez floks gwiazdzisty.No i polecam wszelkiego rodzaju rozchodniki, roze skalne, sukulenty.
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Jak mi sie uda porobioć zdjęcia to zrobie Nice konkurencje bo mam pół ogrodu w hiacyntach i tulipanach - w końcu z tego samego holenderskiego pola he he :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jak bede miec chwilke to wrzuce fotki :)
nie rob mi konkurencji jimmy, najpierw ja potem Ty mozesz dac, w koncu kobiety maja pierwszenstwo :p
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
z wiosennych kwiatów najbardziej podobaja mi się sasanki niestety sa pod ochrona i nie wolno ich zrywac ;(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a to zdjecia mojej rabatki z wczoraj, tylko juz ciemno sie robilo, musze jakies w sloneczku zrobic




a to z przedwczoraj chyba
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Śliczne ;)
U mnie tulipany są jeszcze w pączkach
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Ja licze na to, że te u mnie szybko się rozwiną, ale wiele na to wskauje ze nie będe musiała długo czekac, bo słoneczko grzeje ;)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
moje ukochane tulipanki kwitną ^_^ a już niedługo maj i pachnące bzy :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
uwielbiam bzy i konwalie :D ale bzu nie mam, tylko takie malusienkie krzaczki, a konwalii tylko kilka bedzie :(
 
Do góry