Wina interfejsu czy laptopa?

mirai002

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Dziendobhy

Czy ktoś z państwa używa scarletta 2i2? Mój problem polega na tym, że gdy
oglądam filmy na internecie, na jakiejkolwiek stronie, to obraz nagle się zatrzymuje
i dźwięk staje. Problem nie występuje gdy normalnie korzystam z komputera, oglądam
pobrane filmy czy korzystam z programów do nagrywania typu cubase. O co może chodzić?
Gdy odepne scarlett od USB to filmik rusza dalej. Może to być problem z napięciami USB?

Dodam, że podpinam scarletta do laptopa MSI CR-70, na laptopie mam wyłączone oszczędzanie
energii, w menedżerze urządzeń odznaczyłem opcje wyłączania USB w celu oszczędzania energii.
O co więc może chodzić? sterowniki mam aktualne do wszystkiego, kilka dni już sie z tym bawie,
próbowałem na różnych przeglądarkach. W ogóle ten laptop jest jakiś dziwny, jak np podepne
go do telewizora z włożoną baterią to dźwięk leci z głośników telewizora, jak wyjme baterie to
już z laptopowych. Co to za chore zarządzanie energią? Da sie to jakoś w biosie ustawić?

Z góry dziękuje za jakiekolwiek wskazówki i pozdrawiam :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli używasz XP lub Windows 8 to jest to wina sterowników.
 

mirai002

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Używam windows 7 64bit, tak w ogóle to chyba znalazłem już przyczyne, ustawiłem w cubase input latency na 10ms i póki co działa ok. Dzięki ;)
 
Do góry