Wielki Problem

juntao

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc!

Potrzebuje Pomocy Mianowice .juz muwie Jestem w technikum 1kl i chcialem sie Przeniesc do Innej Szkoly lecz Nie Ma Miejsc I chcem ISc tam Od Nowego ROku .I W ten Czas wypisac Sie Z Tej Co Teraz Jestem I posiedziec Rok W domu I Isc Do Tamtej szkoły .Moge Tak Zrobic Slyszalem O jakis Karach Ze sie NIe chodzi Ale Ja Przecierz pojde ? nie Wiem Czy moge tak ZRobic Prosze O Odpowiedzi I Bez zbednych komentarzy . Dziekiuje pozdrawiam
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
W Twoim przypadku jedynie szkoła specjalna będzie dobrym wyjściem.
Powyższego postu nie da się przeczytać!

Nauka do 18stego roku życia w Polsce jest obowiązkowa. Nie masz prawa siedzieć rok w domu. W takiej sytuacji może zająć się tobą jak i twoim rodzicami kuratorium oświaty, policja etc.
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
Czesc!

Potrzebuje Pomocy Mianowice .juz muwie Jestem w technikum 1kl i chcialem sie Przeniesc do Innej Szkoly lecz Nie Ma Miejsc I chcem ISc tam Od Nowego ROku .I W ten Czas wypisac Sie Z Tej Co Teraz Jestem I posiedziec Rok W domu I Isc Do Tamtej szkoły .Moge Tak Zrobic Slyszalem O jakis Karach Ze sie NIe chodzi Ale Ja Przecierz pojde ? nie Wiem Czy moge tak ZRobic Prosze O Odpowiedzi I Bez zbednych komentarzy . Dziekiuje pozdrawiam
Czy wy w tym technikum macie język polski? Albo chociaż miałeś go w gimnazjum?
W tej wypowiedzi naliczyłem się:
1. 44 błędów orograficznych
2. 6 błędów interpunkcyjnych
3. 5 błędów logicznych
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
chcem? co to w ogole z słowo xd
a odpowiadajac,to nie mozesz siedziec rok w domu, mozesz najwyzej nie zdac i przeniesc sie do innej szkoly wtedy ;p
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
hmm.. no tak panowie już tutaj powiedzieli dosyć sporo o twoim poście i zgadzam się z nimi w zupełności.
roku szkolnego nie możesz przesiedzieć w domu. masz trzy wyjścia z sytuacji:
1. zostaniesz w tej szkole do końca technikum
2. pójdziesz do dyrektora tej innej szkoły i pogadasz z nim o przeniesieniu po pierwszym półroczu. Z tym, że musisz dbać o oceny na koniec tego semestru.
3. Przeniesiesz się dopiero po pierwszej klasie

Tak czy siak do szkoły musisz chodzić :D

mozesz najwyzej nie zdac i przeniesc sie do innej szkoly wtedy ;p
musiałby być niespełna rozumu. miałby policję itp na karku i jeszcze rok w plecy. to już lepiej ledwo zdać to technikum i mieć przynajmniej jakiś zawód..
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Czy wy w tym technikum macie język polski? Albo chociaż miałeś go w gimnazjum?
W tej wypowiedzi naliczyłem się:
1. 44 błędów orograficznych
2. 6 błędów interpunkcyjnych
3. 5 błędów logicznych
Och, ach jakiś Ty mądry...

Przerw sobie nie zrobisz facet, przyłóż się do nauki, zdaj maturę, egz. zawodowe i idź na studia, nie pożałujesz. Chociaż z tą maturą może być ciężko...
 
Do góry