Wieczór kawalerski - pan młody z chorą nogą

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Dostąpiłem zaszczytu bycia świadkiem a co za tym idzie zorganizowania wieczoru kawalerskiego. Wieczór przekształcił się w kilka dni nad morzem. Niestety przyszły Pan młody zwichnął sobie coś tam w nodze. Potrzebuję pomysłów co można robić na takim wieczorze. Proszę mieć na uwadze fakt, że przyszły pan młody nie może za bardzo biegać, skakać ani nadwyrężać chorej nogi.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
To przede wszystkim ale fajne byłyby jakieś dodatkowe atrakcje ;)
 

Dziad jakich malo

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2019
Posty
11
Punkty reakcji
1
Może nie pić. To była by rozrywka dla pozostałych pijących.

Spływ kajakowy, grill, impreza w klubie, na tych rzeczach byłem na takich imprezach. Nie było striptizerki jak można było by to sobie wyobrazić.
Najważniejsze ze będziecie razem i będą % bo to oznacza że będziecie się dobrze bawić. Pozostałe gry i zabawy możesz serwować do woli, bilard, hazard, kręgle. Nawet jeśli to będzie wspinaczka to myślę że się nie obrazi, może nic nie zrobi, ale zadaniem reszty było by wciągnięcie go na górę.

Te smartfony zabijają kreatywność.
 

MRCL

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2019
Posty
23
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jednak powinien z tym piciem uważac. Ma chorą nogę, alkohol spowalnia powrót do zdrowia. Jedno czy dwa piwka nic mu nie zaszkodzą ale na pewno nie polecam upijać do nieprzytomnosci. Polecam po prostu zorganizować jakiegoś dobrego grilla z jedzeniem.

Rozumiem że na weselu również będzie ze złamaną nogą?
 
Do góry