Wiara w rzeczy niewiarygodne

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Polecam obejrzeć film:
What The Bleep Do We Know also search for Imax unlocking the mystery of life.

To my decydujemy o naszym zdrowiu i chorobie, świadomie lub podświadomie.
 

Dżordanek_Aguś

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
BYDGOSZCZ
ja czytałam o takim przypadku: facet, pracownik rzeźni, pod wieczór szedł po coś do tej wielkiej zamrażarki no i się tam zatrzasnął.Był sam wtedy w pracy, dlatego nie było szans na to, że się stamtąd wydostanie. No i rano znaleziono go zamarzniętego w tej lodówce. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że przez całą noc zamrażarka była...wyłączona! W takim razie jedynym wytłumaczeniem jest, że koleś po prostu sobie "wmówił", że zamarznie. Aż tyle nasz mózg potrafi...
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
ja czytałam o takim przypadku: facet, pracownik rzeźni, pod wieczór szedł po coś do tej wielkiej zamrażarki no i się tam zatrzasnął.Był sam wtedy w pracy, dlatego nie było szans na to, że się stamtąd wydostanie. No i rano znaleziono go zamarzniętego w tej lodówce. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że przez całą noc zamrażarka była...wyłączona! W takim razie jedynym wytłumaczeniem jest, że koleś po prostu sobie "wmówił", że zamarznie. Aż tyle nasz mózg potrafi...

A wcześniej siłą umysłu wyrzeźbił aniołka w lodzie mimo, że wokół nie było lodu. No litości.
 
P

Pałka

Guest
ojj baaardzo duży wpływ na życie ma nasze myślenie. Jeśli myślę sobie "ale jestem do dupy,nie dam rady tego zrobić" i nastawiam sie na najgorsze to nie masz żadnych aspiracji, daje sobie szybko spokój. a jak myśle "jestem za:cenzura:ista, to dla mnie pryszcz" to wchodzę z podniesioną głową i o wiele łatwiej wtedy jest ;] :D
 
Do góry