Wiara w kosmitów/ Obcych- temat ogólny

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Mam do Was takie pytanko... Co myślicie o obcych? obcy wiążą się z wieloma opowieściami o uprowadzeniach, paraliżem sennym, fantastyką, zjawiskami paranormalnymi, NWO, Strefą 51 oraz religią..... Jak wy to odbieracie ? :D

Zapraszam do dyskusji na temat obcych :D
 
A

alfabeta11

Guest
Bardzo obszerne pytanie.
Wierzę, wręcz jestem pewien ich istnienia. Statystycznie muszą istnieć gdzieś we wszechświecie. Może nie z formie przypominającej nas. Może nawet nie w takiej, w jakiej ich sobie wyobrażamy, ale muszą istnieć. Statystyka nie kłamie. Jest bardzo dużo planet, które mają sprzyjające warunki do utrzymania życia znanego nam w obecnej formie.

Mogę jeszcze powiedzieć, że jest taki fajny cytat. Uwaga, kryptocytat. "Kosmici są, albo ich nie ma. Obie wersje są równie przerażające".
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Gdzieś już en cytat widziałam :) A wierzycie w te porwania? Ja np. uważam , że mogą mieć one związek z paraliżem sennym.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Udowodnione jest, że gdzieś tam we Wszechświecie znajdują się galaktyki bliźniacze do tej naszej. W związku z tym dlaczego nie miała by też istnieć inna forma życia ? Wierzę, że to możliwe.

Co do porwań hmmm, to jest ciekawe i porównywalne nieco z doświadczeniem śmierci klinicznej kiedy widzi się "tunel, światło itp". A jak jest naprawdę? Na to pytanie odpowiedzi jeszcze nie ma :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Problem nie leży tyle w kwestii tego czy inne cywilizacje istnieją, ale na ile mają szansę się ze sobą komunikować. Istnieje tak zwany paradoks Fermiego. Podkreśla brak prób kontaktu przy udowodnionym istnieniu planet sprzyjających istnieniu życia. Jedno z tłumaczeń zakłada, że każda cywilizacja po osiągnięciu pewnego pułapu rozwoju doprowadza się do samozagłady. Robi to, nim zdąży wypracować technologię pozwalającą na dostatecznie daleką podróż w przestrzeni kosmicznej. Oczywiście to jedna z wielu hipotez, ale warta rozważenia.
 
A

alfabeta11

Guest
ActiveAngel napisał:
A wierzycie w te porwania? Ja np. uważam , że mogą mieć one związek z paraliżem sennym.
póki nie pojawią się jakieś dowody na to, takie prawdziwe dowody to jak dla mnie kwestia porwań nie istnieje.



Caleb napisał:
Problem nie leży tyle w kwestii tego czy inne cywilizacje istnieją, ale na ile mają szansę się ze sobą komunikować. Istnieje tak zwany paradoks Fermiego. Podkreśla brak prób kontaktu przy udowodnionym istnieniu planet sprzyjających istnieniu życia. Jedno z tłumaczeń zakłada, że każda cywilizacja po osiągnięciu pewnego pułapu rozwoju doprowadza się do samozagłady. Robi to, nim zdąży wypracować technologię pozwalającą na dostatecznie daleką podróż w przestrzeni kosmicznej. Oczywiście to jedna z wielu hipotez, ale warta rozważenia.
Patrząc na odległości jakie dzielą nas np od innych galaktyk to obstawiam, że wiadomości mogły do nas jeszcze na przykład po prostu nie dotrzeć. Taka moja koncepcja. Tak samo jak sygnały, które my w kosmos puściliśmy.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Czyli jakby nie patrzeć takie prawo przeżycia wszechświata . Gdzieś oglądałam , że sam wszechświat mógłbyć stworzony przez inną cywilizację :D Naprawdę :D
Ogrom energii wycelowany w jeden punkt. Ale to chyba było na you tubie i mówił o tym Michio Kaku chyba..., ale nie jestem pewna :D Bo aż nie chce się wierzyć , że pomimo, iż mamy tyle galaktyk, a niektóre tak bardzo podobne do naszej , jak mówi Isen 1822, to istnieje prawo Fermiego. Tak jakby to wszystko było w jakiś sposób zaprogramowane :)

alfabeta11 napisał:
A wierzycie w te porwania? Ja np. uważam , że mogą mieć one związek z paraliżem sennym.
póki nie pojawią się jakieś dowody na to, takie prawdziwe dowody to jak dla mnie kwestia porwań nie istnieje.
A mieliście jakieś realistyczne sny z kosmitami w roli głównej? Ja miałam :D Odwiedzili mnie w domu. Potem sie zastanawiałam nad nim. :D
 
A

alfabeta11

Guest
ActiveAngel napisał:
Gdzieś oglądałam , że sam wszechświat mógłbyć stworzony przez inną cywilizację
Czytałem pewną podobną rzecz. Jest koncepcja i znaleźli na to jakieś tam teoretycznie dowody, że Cały kosmos i wszystko co nas otacza jest tylko rodzajem symulacji komputerowej. Wszyscy jesteśmy wewnątrz jakiegoś programu symulującego wszechświat w jakimś potężnym komputerze.

Tak, miałem. Śniło mi się kiedyś, że żyli na naszej planecie razem z nami. Ale to był w sumie nudny sen, bo nie działo się nic ciekawego.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Mnie się nigdy nie przyśniło , że żyłam na jakiejś innej planecie szczęściarzu :D Mnie zapraszali na pokład, ale ja sie bałam :D

Sen zaczął sie tak:
Obudziłam się w środku nocy. Zbudziło mnie silne niebieskie światło

Środek snu : Potem wstałam rozejrzałam sie po pokoju, wszystko wyglądało jak przed zaśnięciem. Podeszłam do okna i zobaczyłam ich. Jeden z nich podszedł do okna i próbował zaprosić mnie na pokład. Ja się bałam. Nie wyglądał jak szarak , a bardziej jak człowiek.

Koniec snu:
Uciekłam do łóżka i nakryłam sie kołdrą

Potem obudziłam się rano w takiej pozycji w jakiej zasnęłam we śnie :) To dało mi trochę do myślenia. Sen był pełen emocji :) Doświadczałam w nim prawdziwe emocje , w tym przypadku strach i myślałam logicznie. Dla mnie w tym śnie spotkanie z nimi było czymś nierealnym czymś co nie dzieje się na prawdę. Byłam zdziwiona, że oni naprawdę istnieją. Czyli w tym śnie myślałam racjonalnie, jakby to nie był sen a rzeczywistość.




alfabeta11 napisał:
Czytałem pewną podobną rzecz. Jest koncepcja i znaleźli na to jakieś tam teoretycznie dowody, że Cały kosmos i wszystko co nas otacza jest tylko rodzajem symulacji komputerowej. Wszyscy jesteśmy wewnątrz jakiegoś programu symulującego wszechświat w jakimś potężnym komputerze.
Ja na przykład wierzę , że świat mógł zostać stworzony i zaprojektowany tak byśmy się niczego nie dowiedzieli. Wierzę , że wszechświat to ogólnie idealny żywy hologram w którym we jakiś sposób tworzy się życie i ci co stworzyli to życie mogą się z nim porozumiewać ( objawiać, nakierowywać, chronić itp. ) : Ale to tylko domysły :D Taka moja hipoteza :D
 
A

alfabeta11

Guest
Polecam świadome śnienie. Będziesz mogła sobie wykreować taki sen w dowolnym momencie :D



ActiveAngel napisał:
Ja na przykład wierzę , że świat mógł zostać stworzony i zaprojektowany tak byśmy się niczego nie dowiedzieli. Wierzę , że wszechświat to ogólnie idealny żywy hologram w którym we jakiś sposób tworzy się życie i ci co stworzyli to życie mogą się z nim porozumiewać ( objawiać, nakierowywać, chronić itp. ) : Ale to tylko domysły Taka moja hipoteza
Właśnie problem w tym, że to są tylko domysły i zapewne nigdy się nie dowiemy jaka jest prawda. Musimy żyć z tym co mamy po prostu. No i w gruncie rzeczy prościej jednak skupić się na samym istnieniu obcych. Jakoś lepiej to sobie przyswoić ;)
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Gdybym miała się głębiej zastanowić, to nie zaprzeczyłabym ich istnieniu. Skoro na Ziemi mamy tyle dziwnych tworów jak ludzie i zwierzęta, to dlaczego miałoby nie istnieć UFO? Na pewno są, jest tyle planet we wszechświecie. To, że badania dowodzą np. brak życia na tych planetach, wcale nie oznacza, że między nimi nie ma czegoś niewidzialnego dla ludzkiego oka czy wysyłanych tam sond.

Obstawiam, że coś tam sobie żyje gdzieś poza Ziemią, ale na pewno nie jest zielone jak z googlowych zdjęć.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nie ma żadnych obcych. Statki przypominające UFO stworzyli pod koniec wojny Nazistowscy uczeni .
Po wojnie Sowieci i Amerykanie korzystali ich pomysłów.
Najwięcej tych doniesień było podczas tej zimnej wojny a dzisiaj nie występują takie relację.
To potwierdza że korzystali z pomysłów tych uczonych.
Planety które są obok nasz nie ma na nich życia.
Te planety są kamieniami lub gazowymi olbrzymami .
Na takich planetach nie powstanie życie.
Nie ma wody i roślin. Bardzo wysoka temperatura i bardzo często spada do bardzo niskiego poziomu.Brak atmosfery i trujące gazy.
Tajemnice Nazistowskich UFO (lektor.pl)
https://www.youtube.com/watch?v=HIjF8BLrKUM
Amerykanie i Sowieci ukryli fakt że korzystają z Nazistowskich technologii i po wielu latach ujawniono ten fakt.
Ci naukowcy potrafili stworzyć stworzyć rakiety i stworzyli V 1 i później ulepszyli te rakiety.
Te rakiety z daleka bombardowały Londyn .
Po wojnie ci Naukowcy pomogli wysłać Amerykanom i Sowietom rakiety a później ludzi.
Naszym kraju zbudowali tunele i realizowali Projekt Riese.
Nie zbadano tych tuneli i prawdopodobnie tych tunelach tworzyli te rakiety lub cudowną broń która miała uratować Rzesze .
Mogli wysłać kosmos rakiety ale władze 3 Rzeszy zabroniły im to robić bo ważniejsza była wojna.
Po wojnie mogli skupić się na wysyłaniu tych rakiet w kosmos.
Wernher von Braun - wybitny naukowiec i twórca rakiet V 2 . Gdyby mu pozwolono to 3 Rzesza wysyłała by Kosmos rakiety i ludzi.
Wunderwaffe - stworzyli wiele technologii które były nie zwykłe np Rakietowy samolot myśliwski Messerschmitt Me 163 Komet, napędzany silnikiem rakietowym – jedyny samolot o napędzie rakietowym, który został zastosowany praktycznie na polu walki, jednak z wątpliwym efektem wojskowym (duża awaryjność i stosunkowo niska skuteczność
Ufo stworzyli Naziści i po wojnie z korzystano ich technologii .
Promowano że robią to obcy by ukryć ten fakt i że testują ich technologię.
Fakty potwierdziły że UFO nie istnieją .
Pierwsze do niesienia pojawiły się pod koniec wojny i widzieli je lotniczy Amerykańscy i Angielscy nad Niemcami.To udowadnia że Niemcy stworzyli dziwne pojazdy i latające obiekty.

Gdyby społeczeństwo dowiedziało się o tym że NASA pomagają Naziści i na dodatek są zbrodniarzami wojennymi to musieli by zlikwidować NASA a rząd przegrał by wybory.
Dlatego wymyśli istnienie UFO. Media a szczególnie brukowce zajmowały się kreowaniem że UFO istnieje. Ukrywali fakt że testują technologię Nazistowską .
Dziwnym trafem najwięcej porwań przez kosmitów i sporo osób widziało nieznane obiekty jest USA.

To udowadnia że brukowce w tym kraju zajmują się zawodowo wymyślaniem UFO a później płacą ludziom by użyczyli swojej twarzy do zdjęcia i płacą też rolnikom by zrobili na swoim polu dziwne kręgi.
USA jest najwięcej tych kręgów i bez problemu można je zrobić ręcznie lub maszyną .
.Amerykańskie społeczeństwo prezentuje niski poziom i dlatego dobre wyniki mają różne brukowce które zajmują się tylko opisywaniem kosmitów bo dzięki temu mogą swobodnie wymyślać fakty a szczególnie dzisiejsza technologia ułatwia im to .
Dzięki temu powstał kult religijny obcych i dlatego rolnikom opłaca się robić fałszywe kręgi w zbożu by przyciągnąć wielbicieli UFO i na tym zarabiają lub miejscowości wykreować że odwiedzili ich obcy. Istnienie obcych jest wykreowane przez media i gazety Amerykańskie by zarabiać na tym pieniądze .Dziwnym trafem odwiedziny obcych mają miejsce w tym kraju a innych państwach nie występują te zjawiska i tylko Amerykańskie poświęcają sporo miejsca obcym a innych krajach media nie interesują się tym bo ich celem są realne wydarzenia a nie tworzenie fikcji i ogłupianie społeczeństwa.
 
A

alfabeta11

Guest
@[member='pan k'], powiedziałeś o próbach i argumentujesz nimi brak możliwości istnienia obcych. Wytłumacz mi jak jedno implikuje drugiemu? Bo chyba jestem zbyt mało inteligentny, żeby zrozumieć próby technologii przypominającej wyglądem domniemane UFO do możliwości istnienia cywilizacji na innych planetach.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
pan k napisał:
Nie ma żadnych obcych. Statki przypominające UFO stworzyli pod koniec wojny Nazistowscy uczeni .
Po wojnie Sowieci i Amerykanie korzystali ich pomysłów.
Najwięcej tych doniesień było podczas tej zimnej wojny a dzisiaj nie występują takie relację.
To potwierdza że korzystali z pomysłów tych uczonych.
Planety które są obok nasz nie ma na nich życia.
Te planety są kamieniami lub gazowymi olbrzymami .
Na takich planetach nie powstanie życie.
Nie ma wody i roślin. Bardzo wysoka temperatura i bardzo często spada do bardzo niskiego poziomu.Brak atmosfery i trujące gazy.
Tajemnice Nazistowskich UFO (lektor.pl)
https://www.youtube.com/watch?v=HIjF8BLrKUM
Amerykanie i Sowieci ukryli fakt że korzystają z Nazistowskich technologii i po wielu latach ujawniono ten fakt.
Ci naukowcy potrafili stworzyć stworzyć rakiety i stworzyli V 1 i później ulepszyli te rakiety.
Te rakiety z daleka bombardowały Londyn .
Po wojnie ci Naukowcy pomogli wysłać Amerykanom i Sowietom rakiety a później ludzi.
Naszym kraju zbudowali tunele i realizowali Projekt Riese.
Nie zbadano tych tuneli i prawdopodobnie tych tunelach tworzyli te rakiety lub cudowną broń która miała uratować Rzesze .
Mogli wysłać kosmos rakiety ale władze 3 Rzeszy zabroniły im to robić bo ważniejsza była wojna.
Po wojnie mogli skupić się na wysyłaniu tych rakiet w kosmos.
Wernher von Braun - wybitny naukowiec i twórca rakiet V 2 . Gdyby mu pozwolono to 3 Rzesza wysyłała by Kosmos rakiety i ludzi.
Wunderwaffe - stworzyli wiele technologii które były nie zwykłe np Rakietowy samolot myśliwski Messerschmitt Me 163 Komet, napędzany silnikiem rakietowym – jedyny samolot o napędzie rakietowym, który został zastosowany praktycznie na polu walki, jednak z wątpliwym efektem wojskowym (duża awaryjność i stosunkowo niska skuteczność
Ufo stworzyli Naziści i po wojnie z korzystano ich technologii .
Promowano że robią to obcy by ukryć ten fakt i że testują ich technologię.
Fakty potwierdziły że UFO nie istnieją .
Pierwsze do niesienia pojawiły się pod koniec wojny i widzieli je lotniczy Amerykańscy i Angielscy nad Niemcami.To udowadnia że Niemcy stworzyli dziwne pojazdy i latające obiekty.

Gdyby społeczeństwo dowiedziało się o tym że NASA pomagają Naziści i na dodatek są zbrodniarzami wojennymi to musieli by zlikwidować NASA a rząd przegrał by wybory.
Dlatego wymyśli istnienie UFO. Media a szczególnie brukowce zajmowały się kreowaniem że UFO istnieje. Ukrywali fakt że testują technologię Nazistowską .
Dziwnym trafem najwięcej porwań przez kosmitów i sporo osób widziało nieznane obiekty jest USA.

To udowadnia że brukowce w tym kraju zajmują się zawodowo wymyślaniem UFO a później płacą ludziom by użyczyli swojej twarzy do zdjęcia i płacą też rolnikom by zrobili na swoim polu dziwne kręgi.
USA jest najwięcej tych kręgów i bez problemu można je zrobić ręcznie lub maszyną .
.Amerykańskie społeczeństwo prezentuje niski poziom i dlatego dobre wyniki mają różne brukowce które zajmują się tylko opisywaniem kosmitów bo dzięki temu mogą swobodnie wymyślać fakty a szczególnie dzisiejsza technologia ułatwia im to .
Dzięki temu powstał kult religijny obcych i dlatego rolnikom opłaca się robić fałszywe kręgi w zbożu by przyciągnąć wielbicieli UFO i na tym zarabiają lub miejscowości wykreować że odwiedzili ich obcy. Istnienie obcych jest wykreowane przez media i gazety Amerykańskie by zarabiać na tym pieniądze .Dziwnym trafem odwiedziny obcych mają miejsce w tym kraju a innych państwach nie występują te zjawiska i tylko Amerykańskie poświęcają sporo miejsca obcym a innych krajach media nie interesują się tym bo ich celem są realne wydarzenia a nie tworzenie fikcji i ogłupianie społeczeństwa.

Ciekawe jest to, co piszesz.... W to akurat , że obcy latają jakimiś spodkami , w to nie wierzę. Bardziej jestem skłonna uwierzyć w to, że jeśli istnieją , to nas obserwują. Przyglądają się nam. Zapewne mają inną moralność i inne metody , a nie takie ludzkie jak przedstawiaj ą nam Amerykanie :) he he
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
pan k napisał:
Po wojnie ci Naukowcy pomogli wysłać Amerykanom i Sowietom rakiety a później ludzi.
Werner von Braun nazywane jest ojcem amerykańskiego programu kosmicznego i to jest faktem.



pan k napisał:
Nie zbadano tych tuneli i prawdopodobnie tych tunelach tworzyli te rakiety lub cudowną broń która miała uratować Rzesze .
A równie dobrze mogła to być zwykła podziemna fabryka, połączona z magazynami itp. Jedna DUŻA fabryka. Co do tego co tam budowano to nie wiadomo, więc trudno zakładać, że była to cudowna broń. Nie popadajmy w euforię :)



pan k napisał:
Mogli wysłać kosmos rakiety ale władze 3 Rzeszy zabroniły im to robić bo ważniejsza była wojna.
Pocisk V2 znalazł się w przestrzeni kosmicznej, ale od skonstruowania pocisku balistycznego, do skonstruowania promu kosmicznego jest daleko, więc nie, nie mogli lecieć w kosmos.



pan k napisał:
Wernher von Braun - wybitny naukowiec i twórca rakiet V 2 . Gdyby mu pozwolono to 3 Rzesza wysyłała by Kosmos rakiety i ludzi.
Walnie przyczynił się do wysłania w kosmos Amerykanów, o czym wspominałem wcześniej.



pan k napisał:
Wunderwaffe - stworzyli wiele technologii które były nie zwykłe np Rakietowy samolot myśliwski Messerschmitt Me 163 Komet, napędzany silnikiem rakietowym – jedyny samolot o napędzie rakietowym, który został zastosowany praktycznie na polu walki, jednak z wątpliwym efektem wojskowym (duża awaryjność i stosunkowo niska skuteczność
To był prototyp. Prototypy pełne są wad, które eliminuje się w kolejnych wersjach rozwojowych.



pan k napisał:
Ufo stworzyli Naziści i po wojnie z korzystano ich technologii .
Są na to jakieś dowody, oprócz teorii spiskowych?



pan k napisał:
Fakty potwierdziły że UFO nie istnieją .
Jakie fakty?\



pan k napisał:
Pierwsze do niesienia pojawiły się pod koniec wojny i widzieli je lotniczy Amerykańscy i Angielscy nad Niemcami.
Widziano je też nad Nowym Jorkiem, Los Angeles itp itd.

Zresztą wojna wojną, ale od wieków pojawiają się różne dowody świadczące o tym, że możemy nie być sami. Kręgi w zbożu, rysunki na pustyniach (ogromne i bardzo stare). Niektóre cywilizacje starożytnego świata zniknęły bez śladu i nikt nie wie dlaczego, inne się pojawiły. Jest wiele zagadek, które można tłumaczyć ingerencją obcych.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
pan k napisał:
Statki przypominające UFO stworzyli pod koniec wojny Nazistowscy uczeni . Po wojnie Sowieci i Amerykanie korzystali ich pomysłów.
Pan K ma rację. Historie z UFO na Ziemi to wymysły różnych służb z przeszłości (III Rzesza, ZSRR, USA) ale dziś również. Polska w czasie PRLu też miała swoje spotkania 3-stopnia... słynny przypadek z Emilcina i historia pana Jana Wolskiego, zwykłego, (chyba) niepiśmiennego rolnika, który widział ufoludki... (zesłane przez władze PRL) :D

https://www.youtube.com/watch?v=UHo_1QFujlM
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Tia UFO.Dziwaczne i znikające światełka.


Wymysł amerykańskich przedwojennych gazet

Jesteśmy zarzucani bredniami mediów i pseudonauki kontrolowane przez rządy
Trzeba udać się do wróżki i postawić sobie horoskop.Kłamstwo ma się dobrze.

Przy dzisiejszej technice pokażą pojazd z obcymi i każą się do niego modlić.
Boga nikt nie widział.
 
T

TomaszTomasz

Guest
ActiveAngel napisał:
Co myślicie o obcych?
Strasznie nieśmiali, może dlatego że są obcy? Co do uprowadzeń ludzi, to gdybym był obcym który nie chce się ujawniać gatunkowi ludzkiemu, a chce sobie jednego z nich złapać i przebadać, może jakiś mały zabieg itd, to raczej już bym go z powrotem nie wypuszczał, właśnie dlatego by się nie poskarżył innym. Dlatego uważam że uprowadzenia to wymysł.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Z UFO jest podobnie jak z wieloma innymi rzeczami. Niektórzy ludzie wykorzystują to do własnych celów, aby coś ukryć, aby zarobić. Pragnę przypomnieć tylko, że w latach 50 uparcie wciskano ludziom kit, że papierosy są zdrowe, a dziś wciska się kit, że aby dobrze funkcjonować, pasuje codziennie rano zjeść wiadro różnych specyfików. Na wątrobę, oczy, potencje, brak potencji, gardło, zęby, itp itd.

Nie zmienia to jednak faktu, że o ile skutki palenia papierosów oraz brania tych wszystkich "cudownych" pigułek znamy, o tyle temat obcej cywilizacji taki jasny nie jest. Zakładanie z góry, że "to nie istnieje, a dlaczego? Bo nie!", jest tak samo nielogiczne, jak upieranie się przy tym, że to na 100% istnieje. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, ani jednego, ani drugiego. Możemy jedynie przypuszczać, na podstawie różnych danych, w postaci zdarzeń, świadectw itp. Zarówno z punktu widzenia naukowego, jak i mentalnego u wielu ludzi, trudno wykluczyć to zjawisko, ale też trudno je udowodnić. Dlatego wzbudza tyle kontrowersji.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
TomaszTomasz napisał:
Co myślicie o obcych?
Strasznie nieśmiali, może dlatego że są obcy? Co do uprowadzeń ludzi, to gdybym był obcym który nie chce się ujawniać gatunkowi ludzkiemu, a chce sobie jednego z nich złapać i przebadać, może jakiś mały zabieg itd, to raczej już bym go z powrotem nie wypuszczał, właśnie dlatego by się nie poskarżył innym. Dlatego uważam że uprowadzenia to wymysł.
Nie chciałabym byś był obcym :p

Ja swojego czasu myślałam nawet , że te uprowadzenia na pokład UFO, to tajne akcje CIA. Może te uprowadzenia miały miejsce, ale nie przez obcych , lecz ludzi , którzy eksperymentowali i dalej eksperymentują na ludziach. No może nie tyle na ludziach co na społeczeństwie :)
 
Do góry