Wiadomości emailowe - Polskie.

Mikells

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
206
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Tutaj dajcie swoje wiadomości oryginalne które wysyłajcie emailem!
Tu wpisac treści wiadomości które wysyłajcie do FIRM :)

WYŁĄCZNIE POLSKIE WIADOMOŚCI!
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Tutaj dajcie swoje wiadomości oryginalne które wysyłajcie emailem!
Tu wpisac treści wiadomości które wysyłajcie do FIRM :)

WYŁĄCZNIE POLSKIE WIADOMOŚCI!
Nie wiem czy wiesz ale nikt tu Ci nie poda swoich maili jakie pisza do firm :phi:
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
liczyłam, że ktos da tutaj już jakiś wzór, bo nie wiem co napisać do firmy z gadzętami

a tu pusto :(
 

izusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Szanowni Państwo!

Na początku mojego listu chciałabym przekazać Państwu wyrazy uznania i pogratulować zbudowania solidnej pozycji na rynku, czego największym dowodem jest zadowolenie klientów.
Chciałabym także zapytać się Państwa, czy istniałaby możliwość przesłanie mi bezpłatnych gadżetów reklamowych, ponieważ kolekcjonuję je od ........... i byłoby mi niezmiernie miło, gdybyście Państwo powiększyli moje zbiory gadżetami z logo tak świetnej firmy. Mam nadzieję, że rozpatrzą Państwo pozytywnie moją prośbę.
Z wyrazami szacunku,
XXX

To nie jest orginalna wiadomość, jaką wysyłam do firm ;) Ale podać można. Ja wolę dłuuższe, nie mogę podać wiadomości której wysyłam do wszystkich :D
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Szanowni Państwo!

Na początku mojego listu chciałabym przekazać Państwu wyrazy uznania i pogratulować zbudowania solidnej pozycji na rynku, czego największym dowodem jest zadowolenie klientów.
Chciałabym także zapytać się Państwa, czy istniałaby możliwość przesłanie mi bezpłatnych gadżetów reklamowych, ponieważ kolekcjonuję je od ........... i byłoby mi niezmiernie miło, gdybyście Państwo powiększyli moje zbiory gadżetami z logo tak świetnej firmy. Mam nadzieję, że rozpatrzą Państwo pozytywnie moją prośbę.
Z wyrazami szacunku,
XXX

To nie jest orginalna wiadomość, jaką wysyłam do firm ;) Ale podać można. Ja wolę dłuuższe, nie mogę podać wiadomości której wysyłam do wszystkich :D
eh..i pewnie teraz połowa tych co to przeczytali, będą wysyłać takie same wiadomości..czego szczerze nikomu bym nie polecała.. :skrzywiony:
A tak po za tym, muszę powiedzieć, że całkiem ładna treść ;)
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
izusia czegoś mnie nauczyłaś ;)

ale tego nie ściągne, bo zawsze daje swoją treść, a jak mam gotowy tekst to są czasem niezłe wpadki xD
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Zawsze mozna wzorować sie na innych i samemu sklepac swojego maila :)
 

monisia_1

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
454
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Kostrzyn n/O
eh..i pewnie teraz połowa tych co to przeczytali, będą wysyłać takie same wiadomości..czego szczerze nikomu bym nie polecała.. :skrzywiony:
A tak po za tym, muszę powiedzieć, że całkiem ładna treść ;)

hehe, dokladnie. dlatego ja nigdy nie pisze ze wzorow innych, tylko sama probuje cos napisac:)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Na początku mojego listu chciałabym przekazać Państwu wyrazy uznania ipogratulować zbudowania solidnej pozycji na rynku, czego największymdowodem jest zadowolenie klientów.
Najbardziej odjechany i wysmiewany tekst w mailach :lol: :lol: :lol:
Szanowni Państwo,Wasz firma na polskim rynku jest jedną z najlepszych ,w związku z tym chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość otrzymania od Państwa bezpłatnych ulotek informacyjnych oraz Gadżetów tzn smycze długopisy kubki koszulki ,ręczniki oraz inne tego typu nawet kolekcionuje papierki po cukierkacj i innych słodyczach z logo firmy .Czy istnieje możliwość przysłania mi waszych firmowych bezpłatnych gadżetów? Ponieważ ja jestem ich fankom :lol: tzn lubię zbierać tak dla siebie bardzo proszę o pomoc w powiekszeniu mojej kolekcjiJeśli jest taka możliwość to prosze o przesłanie Bezpłatynch Gadżetów na niżej podany adres.Z góry dziękuje za poświęcenie mi kilku minut i przysłanie bezpłatynch gadżetów.Z wyrazami szacunku,
Szanowni Państwo!Na początku mojego listu chciałabym przekazać Państwu wyrazy uznania i pogratulować zbudowania solidnej pozycji na rynku, czego największym dowodem jest zadowolenie klientów.Chciałabym także zapytać się Państwa, czy istniałaby możliwość przesłanie mi bezpłatnych gadżetów reklamowych, ponieważ kolekcjonuję je od ponad roku i byłoby mi niezmiernie miło, gdybyście Państwo powiększyli moje zbiory gadżetami z logo tak świetnej firmy. Mam nadzieję, że rozpatrzą Państwo pozytywnie moją prośbę..Z wyrazami szacunku,
Witam !!Bardzo bym prosiÅ‚a o przesÅ‚anie jakiÅ› bezpÅ‚atnych gadzetów. Z góry bardzo serdecznie dziekuje :)Milego dnia
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Ten pierwszy to jest denerwujący. Ja zawsze staram sie wyjasnic, po co mi gadzety :p
 
Do góry