Wesele: Sukienka a strój męski

Status
Zamknięty.

paulinka_gim

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wieluń
Cześć!
Za tydzień idę na ślub. Kupiłam sukienkę, która do góry jest kremowa, dół natomiast ma w kolorze zielonym, dodatki złote. Na poprawiny założę czarną sukienkę, dodatki również zlote. Nie mam pojęcia jak powinien ubrać się mój chłopak... Czy dobór krawata i koszuli do sukienki jest już passe?
Pomóżcie...
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Myślę ,że idealne dobieranie pod kolor jest już nudne.
Po prostu może być biała koszula i krawat w odcieniu zieleni.
Chodzi o to by po prostu kolory ze sobą nie kontrastowały , tylko by je subtelnie połączyć.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
To niech założy lekko szarawą , albo kremową .
Zapytajcie się sprzedawcy , na pewno coś doradzi. ^^
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Ja bym mu kupił koszulę białą w delikatne paski popiel, super wygląda. Chodzę w takiej nie raz do pracy z jeansami a i do garniaka dobrze wygląda.

Dołączę się do pytania i jakie miał "kolory" ?:) tylko nie mów że garniak błyszczący jak psu... :)
 

marti.ku

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się że nie jest już modne zakładanie przez faceta koszuli pod kolor sukienki partnerki. Dla mnie zawsze zabawnie i nudno to wyglądało. Lepiej ograniczyć się jedynie do krawatu pod sukienkę, jeśli ktoś bardzo upiera się żeby było pod kolor.
 

adam987

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dopasowywanie strojów damsko- męskich to przeżytek. Moja dziewczyna na tego typu imprezy kupuje sukienki z kolekcji sugarfree. Zazwyczaj wybiera sukieki jednokolowe a więc to też ułatwia sprawę. Swoją drogą dziwi mnie, ze na każdą większą imprezę musi mieć nową kieckę, ale kto zrozumie kiebiety? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry