Wesele organizacja na odległość

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
heh mam taką sprawę, mój brat ze swoją narzeczoną postanowili w tym roku wziąć jeszcze ślub. Tu pojawia się problem bo oni przebywają na stałe w Anglii i nie mają szczególnie zamiaru przyjechać tutaj coś załatwić bo muszą na to wesele zarobić i nie chcą brać wolnego. Moja mama zaoferowała się że im wszystko załatwi, ale troszkę się nie zrozumieli, bo oni to wesele chcą zrobić w rodzinnych stronach panny młodej czyli jakieś 200 km od nas... mama mimo wszystko obietnicy chce dotrzymać, na nic zdały się prośby, żeby wesele zrobić w naszej okolicy bo w sumie cała rodzina stąd a Natalia ma tylko na lubelszczyźnie dziadków. Ale to temat już zamknięty, w każdym razie w lutym jedziemy do Biłgoraja organizować weselicho. Możecie mi coś polecić? gdzie wesele, gdzie się zatrzymać na ten czas? jesteśmy kompletnie zielone, będziemy w tym mieście po raz pierwszy...
a i panna młoda nic nie doradzi, bo ona się w Biłgoraju w sumie tylko urodziła, miasta za bardzo nie zna, ale jej rodzice, którzy już nie żyją, brali ślub właśnie tam w Kościele i ona chce w tym samym miejscu.
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
No to przed wami nie lada wyzwanie. Nie zazdroszczę wam tego załatwiania. Na ile osób ma się odbyć wesele? Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłaby jakaś karczma w pobliżu jakiegoś hotelu,bo pewnie skoro rodzina przyjedzie te 200km to w tym wypadku nocleg obowiązkowy.
 

Yuuna

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Myślę, że najlepiej byłoby wam zorganizować wesele w jakimś hotelu, który oferuje jednocześnie salę i dobry catering. Wtedy mielibyście z głowy kwestię noclegu i menu weselnego. Wszystko zależy od tego na ile osób przewidujecie wesele i ile pieniędzy planujecie na nie przeznaczyć.
 
A

alicja32

Guest
Ale trafiłam ;) Tak się składa,że mieszkam niedaleko Biłgoraja, a dokładniej w Zamościu. Biłgoraj poniekąd znam, mam tam dalszą rodzinę i sama byłam w tym mieście kiedyś na weselu. Kuzynka organizowała wtedy wesele w restauracji Sitarska. Jest tam także hotel, więc goście spokojnie mogą przenocować, ja akurat nie nocowałam bo do Zamościa nie miałam aż tak daleko. Może spodobałaby się wam ta restauracja. Wnętrze fajne, a potrawy były przepyszne. Myślę,że troszkę pomogłam.
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
Ważne jest, żeby sala była z hotelem, bo nie wyobrażam sobie, żeby goście jechali spać gdzieś daleko. No i jedzonko jest istotne, byłam kiedyś na weselu, po którym goście się pochorowali, wszedł w to sanepid i państwo młodzi zamiast w podróż poślubną latali po gościach i pytali o samopoczucie, więc warto szukać takiego miejsca, które jest pewne i ma dobre opinie. a ten hotel w Biłgoraju nieźle wygląda, ja jeżdżę często w tamte okolice i widzę, że mają spory ruch.
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Okazało się, że moi znajomi okazję spędzić weekend w hotelu Sitarska, bardzo zachwalali sobie ten hotel. Podobno jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i czyste, ładne pokoje.
 
A

alicja32

Guest
Widzę,że ta restauracja jest dosyć popularna, skoro tyle osób tu ją zachwala. Także nie ma co się zastanawiać tylko pojechać i zobaczyć bo nie wiadomo czy będą mieć wolny termin na wesele jeśli się długo zwleka ;) Toola, wybraliście już coś?
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Sama sie niedawno radziłam na forum, gdzie dobrze zjeść w Biłgoraju i też polecono mi Sitarską :) Jesli chodzi o samą restauracje, to nie mam żadnych zastrzeżeń, jedzonko maja naprawdę przepyszne, jak u mamusi haha. W hotelu nie spałam, wiec nie wiem jak jest, ale pewnie tak samo przytulnie i miło jak w restauracji.
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ten hotel jest faktycznie przyjazny. Moja siostra ze swoim mężem tam niedawno byli i nocowali. Pokazywali zdjęcia z hotelu oraz kilka fot potraw. Wyglądało wszystko zachęcająco i smacznie. :D
Może jak będe miał okazję tam kiedyś się wybrać to pewnie zaglądne coś tam zjeść albo przenocuje.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
no wesele będzie w Sitarskiej, fajnie tam bardzo, jedzonko super, ceny zadziwiająco przystępne, to dopiero w październiku, ale już dziękuję za porady, myślę, że wszystko się uda jak należy :)
 
J

jadwinia

Guest
I jak z tym weselem?? Udało się?? Widzę, że wszyscy piszą o sali ale nikt nawet słowem nie wspomniał o innych istotnych rzeczach typu zespół weselny ;) znam zespól Fiesta, właśnie z Lublina więc gdyby ktoś potrzebował można z nimi się dogadać, zwłaszcza, że w tym roku obchodzą swoje dziesięciolecie i dają specjalne rabaty ;)
 

prosiaczek1999

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Trochę trudno jest robi takie imprezy, jak się nic nie wie o danej okolicy, trochę nie zazdroszczę takiego przedsięwzięcia, tym bardziej, że tutaj chodzi o ślub, a nie o jakieś imieniny. Nie wiem czy mogę pomóc, zespołów weselnych nie znam, a jeśli chodzi o sale weselne, to wiele moich znajomych od razu wybiera Sonatinę, piękna sala więc wszyscy tam lecą, możecie i Wy spróbować.
 

tomciopaluch

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiem, że teraz powstała sala bankietowa w Hotel Agit, oni są bardzo nastawieni na różne współprace, myślę, że tutaj również nie byłoby problemu, aby zdalnie załatwić wiele formalności, zresztą już po samych zdjęciach ze strony widać że to naprawdę piękna, nowoczesna sala
 

prosiaczek1999

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Piękna ta sala balowa w Hotel Agit ! Taka piękna sala w Lubieni, w szoku jestem, bo jest naprawdę aż dech zapiera!
Moja narzeczona powiedziałaby "glamour' czy jakoś tak ; ) Bajka w każdym razie !
 
Do góry