Wczasy za granicą czy w kraju?

Amnik

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przez długi czas myślałem nad tym, gdzie w przyszłym roku wybrać się na wakacje z rodziną, ale teraz już wiem, iż tym miejscem będzie Grecja. Wszystkie niezbędne informacje na temat tego co można tam zobaczyć oraz jakie atrakcje turystyczne na nas czekają uzyskałem na witrynie www: https://grecja-wakacje.pl/ . Tak szczerzę pisząc to już nie mogę się doczekać codziennych wyjść na malownicze plaże, oraz fantastycznych krajobrazów, jakie na ten moment widziałem jedynie na zdjęciach i filmach. Ponadto w szczególności chcę spróbować tej podobno znakomitej śródziemnomorskiej kuchni.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
331
Punkty reakcji
44
Ja Wam powiem, że mało gdzie jest tak dobra kuchnia jak w Polsce. Włochy / Francja mogą konkurować z nami chyba tylko, z tych krajów w których byłem, a coś tam w życiu pozwiedzałem
 

Bestle

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2023
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dzień dobry! Ja także planuję kolejną zagraniczną podróż. Tym razem będzie to Tunezja. Dużo naczytałem się pozytywnych recenzji o wczasach w tym kraju, a w ostatecznym wyborze bardzo pomógł mi serwis https://tunezja-wakacje.pl/ na którym znalazłem wiele naprawdę przydatnych wiadomości, między innymi na temat tego jakie atrakcje czekają na turystów w Tunezji. Już oczami wyobraźni widzę te codzienne wypady na plaże oraz zastanawiam się nad tym jaki smak ma tunezyjska kuchnia. Gdy wrócę to na pewno podzielę się z Wami wrażeniami.
 

FravAvila

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2023
Posty
8
Punkty reakcji
0
To wszystko zależy co kto lubi. Jeśli ktoś lubi bardziej klimaty północne to bardzo polecam Lofoty ;) Mam jeszcze takie marzenie by pojechać na Biegun Północny. A jak ktoś lubi cieplejsze kraje to zostają Włochy, Hiszpania albo Turcja last minute
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
35
Punkty reakcji
0
Pierwszym krokiem do przełamania strachu przed wodą jest zrozumienie, skąd on się bierze. Czy jest to wynik traumatycznych doświadczeń związanych z wodą w przeszłości, czy może niepewności co do umiejętności pływania lub kontroli nad sytuacją? Identyfikacja źródła lęku może pomóc w jego zrozumieniu i skutecznym radzeniu sobie z nim. Poznanie faktycznego zagrożenia związanego z wodą może pomóc w zmniejszeniu lęku. Dobre zrozumienie, jak działa pływanie, jakie są zasady bezpieczeństwa w wodzie, oraz jakie są techniki ratownicze, może zwiększyć poczucie pewności i kontrolę nad sytuacją. Przyzwyczajanie się do obecności wody może być skuteczną metodą przełamywania lęku. Zaczynając od niewielkich kroków, takich jak stanie w płyciźnie, stopniowo można posuwać się do bardziej zaawansowanych działań, takich jak chodzenie po brzegu, stanie w wodzie lub nawet zajęcia nauki pływania.

 

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
36
Punkty reakcji
0
My latamy zazwyczaj na własną rękę, ale któregoś roku stwierdziliśmy, że spróbujemy złapać jakiegoś lasta i w sumie trochę żałowaliśmy bo jak trafiła się oferta i dzwoniliśmy to już było wykupione i praktycznie 2/3 dni pierwsze urlopu siedzieliśmy w telefonie i co chwile sprawdzaliśmy czy wskoczyło coś fajnego aż w końcu się udało i następnego dnia rano mieliśmy wylot. Także moim zdaniem to średnia opcja tym bardziej z dzieckiem, ale nas też ograniczały lotniska bo interesowały nas tylko dwa. W tym roku jeśli nie znajdę żadnych sensownych cenowo lotów to pewnie wybierzemy się autem do Włoch W Polsce też lubimy wypoczywać, ostatnio dobrze spędziliśmy czxas w Okunince nad Jeziorem Białym: https://szyszka-okuninka.pl/ Mogę polecić ten domek.
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wybór odpowiedniego miejsca nad morzem, gdzie można spędzić czas aktywnie i ciekawie, zależy od preferencji oraz zainteresowań. Trójmiasto to popularny region nadbałtycki w Polsce, który oferuje wiele atrakcji. Oprócz plażowania można zwiedzić historyczne zabytki, takie jak słynne molo w Sopocie, dawny Gdańsk z pięknym Starym Miastem, czy też modernistyczną Gdynię z jej morską atmosferą. Barcelona to dynamiczne miasto nad Morzem Śródziemnym, które łączy plażowanie z bogatą kulturą i życiem nocnym. Oprócz relaksu na plaży można zwiedzać słynne zabytki, takie jak Sagrada Familia czy Park Güell, uczestniczyć w festiwalach, smakować katalońskie specjały kulinarne i wiele więcej. Algarve to malowniczy region w południowej Portugalii z pięknymi plażami, skalistymi klifami i urokliwymi miasteczkami. To doskonałe miejsce dla miłośników surfingu, wędkowania, pieszych wycieczek po wybrzeżu oraz degustacji lokalnej kuchni. https://www.blueapart.pl/blog/203/gdzie-pojechac-nad-morze-zeby-sie-nie-nudzic
 
Do góry