Wczasy w hsłonecznej Hiszpanii

green93

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hejka!
Planuję wakacyjny wypad z chłopakiem za granicę :) Były już Włochy, Niemcy, Francja to przyszedł czas na słoneczną Hiszpanię! :D Szukam ofert wyjazdów, hotelu albo kogoś, kto po prostu się na tym zna i chciałby podzielić się wrażeniami, opiniami albo kontaktem do zaufanego touroperatora!
Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Pozdrawiam!
 

Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Jeśli chodzi o Hiszpanię to polecam Gran Canaria. Byłem tam w listopadzie na podróży poślubnej ( nie występowałem w tym serialu na Polsacie :D ). Wyspa idealna na wypoczynek a w listopadzie nie dość że masz niższą cenę bo to grubo poza sezonem, to na dodatek masz świetną pogodę od 25 do nawet 30 stopni. Jeśli chodzi o zwiedzanie to jest co zobaczyć, od stolicy wyspy Las Palmas po inne mniejsze miejscowości lub jakieś parki itp. Świetne widoki i niskie ceny, jako że na Wyspach Kanaryjskich nie ma cła ( jest za to mniejszy podatek narzucony przez UE ) to piwko kupisz w cenie takiej jak w Polsce.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja bym polecił samemu pojechać - aibnb i zwiedzać. Dla mnie najlepszer rozwiązanie, które zawsze dawało mi najwięcej emocji i najwięcej wspomnień, działo się w ten sposób o wiele więcej jakoś niż normalnie :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Valencia, Malaga, Okolice Gibraltaru (jest tam dużo ośrodków wypoczynkowych) - te regiony polecam.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No i warto tam jechac bo Hiszpania niby to to samo co Włochy lecz tylko w teorii u tych którzy tam nie byli. Całkiem inny świat. Włochy przy Hiszpance to wiocha (mówię o południu Włoch tak od Rimini w dół).
Gdyby nie ten burdel z uchodźcami i pseudo kryzys w europie to Hiszpania fajny kraj nawet do zamieszkania. Mi się podobało a byłem kilka razy.
 
Do góry