wczasy nad morzem

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jeżeli chodzi o rodzinne nadmorskie miejscowości, to dobrze jest się wybrać tam, gdzie jest chociaż trochę spokoju, a jak wiadomo w sezonie ciężko trafić na takie miejsce ;) W zeszłym roku byłam w Pobierowie i spokojnie mogę powiedzieć, że ta miejscowość nadaje się na wypad rodzinny. My byliśmy tam ze znajomymi i dla nas było tam lekko nudnawo, ale jeżeli ktoś ma małe dzieci, to atrakcji dla maluchów tam jest moc. Podobnie jest z Jarosławcem, chociaż tam (kawałek od centrum) jest już spora dyskoteka. Dla rodzin z dziećmi ważne jest to, że jest ona na tyle daleko, że zdecydowanie nie przeszkadza w wypoczynku :)
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Zobacz sobie ofertę Göteborg – miasto dla małych i dużych na skandynawskiewakcje.pl. Masz tam ofertę pełną rozrywki dla całej rodziny :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Aż z ciekawości zajrzałam i natknęłam się na artykuł "10 powodów, aby odwiedzić park rozrywki Liseberg" i powiem Wam, że... jest to 10 mocnych powodów! :D
 

gorskamagda69

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2018
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o morze to ja uwielbiam Sopot i tu najczęściej jestem. Od kiedy mam dziecko to zależy mi na tym, żeby kwaterować się w pokojach o wyższym standardzie i wygodzie...to już nie te czasy kiedy człowiekowi starczył zapadnięty tapczan i wspólna łazienka o nie nie :) . Bardzo kwaterować się w pokojach victus-sopot.pl.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Kilka razy byliśmy tam i wynajmowaliśmy od nich apartament i wszystko było okej - lokalizacja, warunki, pokoje czyściutki , posprzątane. Jeżeli o mnie chodzi to też ich polecam.
 
Do góry