Wczasy i hotele- wiarygodne opinie

E

Elen

Guest
Natrafilam na taka oto stronke, na ktorej mozna znalezc wiarygodne opinie klientow hoteli. Mozna tez zarezerwowac wczasy w dowolnym wymarzonym miejscu i zebrac potrzebne informacje. Dziele sie wiec ta strona z Wami. :) http://pl.tripadvisor.com
 

Agniesia88

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
To żadna nowość ;) Ale dzięki tej stronce dowiedziałam się, że warto jechać do Rialto w Warszawie. Opinie nie kłamią i spędziłam bardzo udane kilka dni w stolicy.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
No niestety na tripadvisor nie ma już tylu wiarygodnych opinii, bo każdy się może zarejestrować i coś napisać. Lepszy już jest booking.com, bo tam osoba, która rzeczywiście była w danym hotelu może napisać opinie. W tripadvisorz za to można wrzucać zdjęcia, czyli masz szanse zobaczyć jak rzeczywiście pokój wygląda. Najlepiej po prostu na dwóch stronach patrzeć. :) Jak ktoś nie wynajmuje w hotelu nocelgu tylko szuka pokoju/mieszkania/kwatery, to najlepszy jest Airbnb. Często korzytam, bo wychodzi po prostu taniej. A komentarze też można napisać tylko jak się zrealizowało rezerwację, więc nie ma sztucznego nabijania dobrych komentarzy lub oczerniania konkurencji. Pod tym linkiem jest zniżka 95zł na pierwszą rezerwację: airbnb.pl
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Airbnb jest najlepsze - zgadzam się.
Na bookingu dodali opcje dodawania 3 zdjęć do komentarza, więc jest lepiej. :)
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak wy, ale dla mnie najlepszą rekomendacją hotelu jest ta, udzielona przez moich znajomych :) Wtedy mam pewność, że trafię w dobre miejsce. W ten sposób spędziłam niedawno przyjemny weekend w Poznaniu w Art Hostel. Cenowo bardzo mi odpowiadał ten nocleg, a i na standard nie mogę narzekać- przyjemnie, zadbanie. Nocowaliśmy w pokoju kilkuosobowym i było przestronnie. Do tego pracownicy recepcji chętnie podpowiedzieli nam, gdzie warto udac się na obiad i co warto zwiedzić.
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Rekomendacje znajomych - zgadza się, że są nie do przecenienia, gorzej, jeśli miejsce, w którym spędzili urlop jest niekoniecznie na naszą kieszeń ;) ja zamiast hoteli wynajmuje mieszkanie lub dom przez Interhome, też są opinie, można sobie zerknąć. A na tripadvisorze to sobie szukam raczej miejsc do zwiedzenia w pobliżu, knajpek itp, bo nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem :)
 

Lord_Voldemort

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
25
Punkty reakcji
1
Z interhome korzystał mój znajomy który pojechał ze znajomymi w czwórkę i mówił ze bardzo jemu się to oplacało. Ponoć najlepiej się tam na tym wychodzi jak się jedzie w grupie i w tedy wychodzą za nocleg jakieś śmieszne pieiądze :D
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja byłem z narzeczona ostatnio w Janowie Podlaskim w Zamku. Bardzo zaskoczyła nas jakość jedzenia i poziom obsługi w restauracji. Spędzilismy miło czas w doskpnałym spa a do tego jest piekna okolica do zwiedzania. Na prawdę polecam na romantyczny wyjazd we dwoje.
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Dzięki Booking.com wybraliśmy z żoną pobyt w Mrągowie nad jeziorem Czarnym. Byliśmy mile zaskoczeni obsługą, warunkami i fajnym klimatem.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja zawsze staram się zamawiać pokoje ze sprawdzonego miejsca a najlepiej tam gdzie już byłam. Jeżeli jadę nad morze w stronę trójmiasta i jestem w okolicach Gdańska, Sopotu, Jastrzębiej Góry, Władysławowa,Juraty czy Helu to zapiszcie namiar do ApartInfo - można kontaktować isę poprzez stronę lub telefonicznie 500 310 306 od godzi 9:00 – 20:00 przez cały tydzień.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja często korzystam z poleceń przyjaciół odnośnie fajnych miejsc. Ostatnio byliśmy w Janowie Podlaskim na Zamku. Co za miejsce! Okolica mnie urzekła na całego :)
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Tak tak zdecydowanie - znajomi to jednak najpewniejsze źrodlo informacji. Tak tez zreszta trafilismy cala rodzina w tym roku w wakacje do Trzciela tutaj http://ranchocolorado.pl/noclegi/wynajelismy domek bo wychodzilo i taniej i zwyczajnie bardziej komfortowo dla wszystkich. Domki oczywiscie z salonem, 2 sypialniami i aneksem kuchennym w pelni wyposazonym. Przestrzen dla dzieciakow nie mogla byc lepsza. Wokol jeziora, a wiec kajaki, wieczorami rowery, bo szlakow rowerowych jest mnostwo i bardzo dobrze oznaczonych. A nad rano chlopaki o dziwo! chodzili z mezem na ryby.
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię podróżować ale od jakiegoś czasu preferuje jedynie Polskę. Podrózowałam również i po innych krajach ale jestem zdania,ze właśnie Polska ma najwięcej do zaoferowania.Jest przede wszystkim bardzo bezpiecznie. Oglądałam ostatnio pewien program w telewizji i mówili tam,że Polska należy do najbezpieczniejszych krajów w ostatnim czasie pod kątem podrózowania....

Polecam szczególnie Bory Tucholskie oraz organizowane tam tleń spływy kajakowe. Bardzo dobrze się na takich imprezach bawiłam.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Jeśli chodzi o kajaki to polecam rzekę Drawę w zachodniopomorskim. Wspaniałe widoki, fajne trasy :)
 
Do góry