WAŻNE! Przeczytaj zanim napiszesz temat

Status
Zamknięty.

Gressil

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
VIP
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
5 688
Punkty reakcji
488
Regulamin działu inne problemy.
Obowiązuje tutaj regulamin Forumowiska Link
Wypowiadając się na forum staraj się przestrzegać etykiety Link
1. Zanim napiszesz temat sprawdź czy ktoś już wcześniej nie poruszał tego problemu przy pomocy wyszukiwarki , Jeżeli przeszukiwanie forum nie przyniosło rezultatów napisz nowy temat.

2. Pisząc nowy temat pamiętaj, aby nazwa tematu odzwierciedlała istotę twojego problemu. Autorzy tematów brzmiących: „Pomocy!”, „Program nie działa!”, „Pomóżcie!!!” itd. Będą karani, a nazwy tematów zostaną zmienione przez moderatora.

3. Pisząc o problemie sprzętowym podawaj konfigurację komputera (do jego ustalenia mogą posłużyć Ci programy typu Everest lub Aida). To bardzo ważne gdyż nie znając podzespołów twojego komputera zdiagnozowanie twojego problemu będzie trudniejsze.

4. Staraj się zamieszczać jak najwięcej istotnych danych na temat twojego problemu. Jaki posiadasz system operacyjny, kiedy pojawił się twój problem, czy próbowałeś/aś go już rozwiązywać? Jeżeli tak to, w jaki sposób? Itd.

5. Dublowanie tematów czy to w tym samym dziale czy też w kilku będzie karane a wszystkie zdublowane tematy będą kasowane (oprócz pierwszego).

6. Nie pisz postu pod postem. Jeżeli zauważyłeś w swoim poście błąd, lub chcesz coś w nim zmienić czy też dopisać do niego skorzystaj z opcji „edytuj”.

7. Nie pisz postów nic niewnoszących do tematów tj. powtarzanie postów, które już pojawiły się w temacie ujętych innymi słowami, wpisy informujące, że Ty także masz taki problem i też nie wiesz jak go rozwiązać.

8. Link najlepiej wklejać bez żadnych pośredniczących serwisów (np. tnij, tinyutl, adfly). Tyczy się to szczególnie ostatniego serwisu, chyba że wklejana strona bądź materiał należą do ciebie.

9. Jeżeli podajesz link do jakiegoś programu, który według ciebie będzie przydatny w rozwiązaniu problemu autora tematu najpierw sprawdź czy jest on dostępny do pobrania w dziale „Download”. Jeżeli tak, podaj link do odpowiedniego tematu. W przeciwnym przypadku możesz wstawić link zewnętrzny (staraj się podawać tylko linki do strony producenta programu)

10. Obowiązuje absolutny zakaz podawania linków do pełnych wersji płatnych programów oraz wszelkiego rodzaju cracków, seriali itp. (nie dotyczy wersji trial).
 
Status
Zamknięty.
Do góry