Ważna sprawa... HELP ME!

trootylo

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
335
Punkty reakcji
7
Miasto
Kujawy
okej... jeżeli to

"nie cwaniakuj było do mnie"

to Ci wytłumaczę dlaczego się zgadzam z kwiatkiem


proszę bardzo... masz teraz 14 lat... poczekaj aż będziesz miał 25 i idź do ekstraligi... będziesz pewnie grał w pierwszej piątce a w połowie sezonu będą się o Ciebie biły takie zespoły jak : Turów, Anwil czy Prokom.


Jeżeli treningi już w młodym wieku to głupota to po co one są?? W sumie masz rację... mój brat ma 21 lat i nie grał wcześniej w kosza.... muszę mu powiedzieć że za zawodowe koszykarstwo dobrze płacą... na pewno się skusi...


co do wypowiedzi Jordana o tym że treningi w młodym wieku są bezużyteczne to poproszę link...


aha i jeszcze jedna sprawa: mówisz że Jordan zaczął grać w szkole średniej....
(teraz powiem po twojemu)

mógłbyś się najpierw cwaniaczku dowiedzieć że szkoła średnia (High school) w USA kształtuje młodzież w wieku 15-18 lat

to jest cytat z pewnej strony: "Ideą edukacyjnego programu High School USA jest umożliwienie uczniom w wieku 15-18 lat podjęcia nauki w amerykańskich szkołach średnich"

a oto link do tej strony: http://highschool.edubaza.pl/serwis.php?s=...8&id=305686

z tego wynika że Jordan i całą reszta Carterów itp. (jeżeli uważasz że zaczęła grać w szkole średniej) to zaczęli w wieku 15 lat... więc byli rok starsi od Ciebie...

wnioskując: treningi w twoim wieku są potrzebne... od razu nie będziesz dobry, ale jak będziesz trenować to kto wie :)

myślę że cała reszta sympatyków i koszykarzy się ze mną zgodzi

pozdro
 

Kwiatek_1989

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
O i to jest to co miło się czyta... Jeśli nie zaczniesz trenować jak najszybciej to naprawde będziesz nie rozwinięty pod względem wszystkich zagrywaek, taktyk a może nawet i dobrej pozycji obronnej a co gorsze nie będziesz potrafił trafić do kosza... możesz zostać typowym rozgrywającym... 15 asyst na mecz i dla mnie jesteś jedynką... ale do tego musisz mieć łeb jak Koszarek, albo duuuzo treningów... bo picki grane z Millerem to piękna sprawa, obydwaj wiedzą co mają robić na boisku...

I nikt tu nie uważa sie za cwaniaka poprostu musisz zacząc treningi jak najszybciej.. słuchaj, gwiazdą taką jak Jordan nie będziesz... to nie jest USA, to nie te same szkółki koszykarskie... w wieku 14 lat to już jesteś w gimnazjum i naprawde jeśli w Polsce znajdzie sie trener który uzna że w tym wieku treningi są bezsensowne to szacun dla gościa ale poza ligą szkolną nie osiągniesz nigdy nic... a do Śląska Ty chcesz chłopie... przecież będziesz miał takie braki że na boisko wejdziesz tylko na prezentację drużyny o ile znajdziesz się w składzie zespołu... Nikt tu Cie nie chce obrazić, tylko Ci uświadomić że trening trzeba zacząc jak najszybciej...

wracając do Gwiazd... Jordan jest jeden wyjątkowy, LJ #23 za bardzo próbuje go naśladować... a że on też chce być gwiazdą to niestety źle zadziało na Cavs którzy dostali w dupke od OM.... wszystko na temat
 
Do góry