wątroba?

Karik18

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
KOKSOLANDIA
siema mam 18lat moze ktos wie co mi jest czy to przestanie teraz mam cykl z mety zjadlem dopiero 15tabs i po tych 15 mam ostry ból głowy,zawroty , kołatanie serca, wymioty i bóle watroby poprzednie mialem 3 cykle 1cykl meta+prolo , 2cykl meta+oma, 3cykl winstrol[tabs], prolo ,boldenon. pzdr koksiarze :]
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
mas zjuż przerzarta wątrobe :) brałeś w wczesniejszych cyklach osłonki na wątrobe ? jak długie przerwy miałeś miedzy cyklami ? beirzesz teraz jakiś hepatil lub coś w tym stylu ?
 

Karik18

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
KOKSOLANDIA
2-3- miesiace przerwy miedzy cyklami wczesniej niebralem zadnych oslonek na watrobe teraz wlasnie biore hetapil 3tabs dziennie
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
możliwe że nie zregenerowała się ona tobie jak będize coraz gorzej to odstaw SAA i ratuj wątrobe
 

Karik18

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
KOKSOLANDIA
tak zrobie odstawie teraz SAA nie ma co lekcwazyc tego, zrobie sobie przerwe gdzies z 6 miechow od koksu i zrobie nastepny cyklon. Patrze na te wszystkie posty to widze Santos ze ty sie znasz tu jako jedyny na SAA pzdro
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Karik18 stosowałeś w ogóle odblok ?? za krótkie przerwy miedzy cyklami organizm musi mieć czas na regeneracje najlepiej jest wykonać 2 cykle na rok wtedy bardzo dobrze reaguje sie na SAA... kolejna sprawa to taka że meta jest silnie hepatotoksyczna i klepie ostro po wątrobie a ty porwałeś sie na nią bez leków osłonowych :/ ....

kolejna sprawa że przed i po cyklu powinno sie przeprowadzić badania krwi oraz oczu... no i polecam badanie serca... w trakcie powinno sie monitorować ciśnienie a przy niektórych środkach cukier oraz cholesterol.... nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale mogłeś (o ile tego nie zrobiłeś) ostro zamieszać sobie w organizmie masz dopiero 18 lat masz ostrą naturalna jazdę z hormonami... a zaburzasz ich równowagę stosując SAA... może sie to odbić za jakiś czas... jeśli masz jakieś pytania to zapraszam www.fkkf.pl
 
Do góry