Wasze zdrowie !

M

MacaN

Guest
Wasze zdrówko hehe :D Paczka przyszła dzisiaj, ok. godziny temu, jakość zdjęcia taka nijaka, ale wicie... aparat = telefon ( i to w dodatku stary ) :p

Muszę przyznać, że zapakowaliście paczuszkę tak porządnie, że aż miałem problem z jej otworzeniem ;) No i mam multum folii bąbelkowej, jakby mi się kiedyś nudziło :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie pozostaje nic innego jak pogratulować i życzyć, by soki/wody/napoje/piwa z tego pokalu smakowały najlepiej jak tylko się da. :)

4000 pF za zdjęcie wędrują na Twoje konto.
 
M

MacaN

Guest
A dziękuję ;) Piwa to może lepiej nie w domu :p

Ale czy za zdjęcie z moją skromną osobą nie należy się 10 000 pF ? ;) Nie, żebym był zachłanny, czy coś :icon_twisted:
 
M

MacaN

Guest
Heh ;) ja też, ale jak mi się bardzo nudzi, a ostatnio cierpię (nie)stety na brak czasu wolnego ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
A kto nie lubi bawić się taką folią? :D
Na zdrowie ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ale czy za zdjęcie z moją skromną osobą nie należy się 10 000 pF ?

frabz-DAFUQ-e04e7c.jpg


Że co, proszę? :p
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Faktycznie.

Tak czy siak uważam, że angel nieco przesadził z taką ilością pF. Jeśli chcesz się kłócić - napisz do angela. :)
 
M

MacaN

Guest
Nie, ja ugodowy chłopak jestem ;) ile dacie tyle wezmę, szklankę już mam, resztę pozostawiam wam :p
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
a moim zdaniem skoro Angel tak napisał to faktycznie taka ilość pkt powinna zostać dodana
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Faktycznie.

Tak czy siak uważam, że angel nieco przesadził z taką ilością pF. Jeśli chcesz się kłócić - napisz do angela. :)
a moim zdaniem skoro Angel tak napisał to faktycznie taka ilość pkt powinna zostać dodana
Jestem za przyznaniem 10k, a na przyszłość zmienić opis działu. Bądźmy poważni i konsekwentni... :)
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
W promocji pF wędrują na Twoje konto.
Faktycznie wkradł się błąd - tylko na stronie głównej była informacja o 4000 w poddziale już było 10 000 - za co przepraszamy.

Gratulacje i pozdrawiam.
 
M

MacaN

Guest
Dziękuję bardzo :) Tak więc jeszcze raz wasze zdrowie, jako że jetem pierwszą i ostatnią osobą z taką nagrodą :p
 
Do góry