Wasze ulubione ptasie mleczko

J

jagnam

Guest
Cześć. Mi chyba najbardziej smakuje czekoladowe .A jakim Wy się zajadacie ?
 
K

Kamil Brz

Guest
Ja tak jak osoba powyżej waniliowe Wedla.Tradycyjne ptasie mleczko w ciemnej czekoladzie. Próbowałem już wielu ale to Wedlowskie moim zdaniem nie ma sobie równych. Wy również tak macie,ze obgryzacie na początku czekoladę ? :D
Smaczne jest również nowe ptasie mleczko Wedla o smaku frappe. Latem je mroziłem i było jeszcze lepsze. Szkoda tylko,ze dostępność do niego jest taka sobie bo można znaleźć jedynie w wybranych supermarketach.
11355276_1616815668576991_1731101019_n.jpg
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Jako, że jestem tradycjonalistką, najczęściej sięgam po waniliowe Wedlowskie, to w czerwonym opakowaniu. Ale kusi mnie kokosowe, nigdy jeszcze go nie jadłam :)
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Haha moje waniliowe ;). Może dostanę jako dodatek na Święta do prezentu ;D
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Uwielbiam wszystkie ptasie mleczka z Milki. Nigdy się nimi nie zasłodzę. :D Ale skoro mam wybrać jedno, to wybieram śmietankowe. Mają takie fajne ciapki.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Uwielbiam waniliowe z Wedla :zakochany: Za to zupełnie nie smakuje mi ptasie mleczko z milki, jest przesłodzone :pokrecony: .
 

mirela70

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Ja za ptasim mleczkiem nie przepadałam, aż wybrałam się do USA. Dla rodziny u której miałam mieszkać wzięłam ptasie mleczko.
Po przekazaniu prezentu zauważyłam, że włożono opakowanie do zamrażarki.
Następnego dnia zostałam poczęstowana zamrożonym ptasim mleczkiem. Wzięłam, bo nie wypadało powiedzieć, że nie lubię.
Po spróbowaniu, aż oczy się mi szerzej otworzyły.
Od tej pory w mojej zamrażarce zawsze można znaleźć ptasie mleczko, które stało się jednym z moich ulubionych słodkich przekąsek.
Spróbujcie!
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
mirela70 napisał:
Ja za ptasim mleczkiem nie przepadałam, aż wybrałam się do USA. Dla rodziny u której miałam mieszkać wzięłam ptasie mleczko.
Po przekazaniu prezentu zauważyłam, że włożono opakowanie do zamrażarki.
Następnego dnia zostałam poczęstowana zamrożonym ptasim mleczkiem. Wzięłam, bo nie wypadało powiedzieć, że nie lubię.
Po spróbowaniu, aż oczy się mi szerzej otworzyły.
Od tej pory w mojej zamrażarce zawsze można znaleźć ptasie mleczko, które stało się jednym z moich ulubionych słodkich przekąsek.
Spróbujcie!
Potwierdzam.Sam ostatnio czegoś takiego spróbowalem i rzeczywiście świetna sprawa. Ptasie mleczko jest bardzo kremowe. Najlepiej pasuje do tego jednak ptasie mleczko jasne. Polecam szczególnie cytrynowe w białej polewie Wedla oraz ptasie mleczko Karmellove. Znajdziecie na pewno w większych supermarketach.
Ptasie mleczko w mlecznej czekoladzie o wiele bardziej smakuje mi jednak na ciepło. Ta wersję również bardzo lubię, aczkolwiek ostatnio z uwagi na figurę pozwalam sobie na maksymalnie dwa razy w miesiącu ( jak już stantie przede mna opakowanie ptasiego mleczka to ile bym sie nie zakrzekał,że wezme tylko kosteczke czy dwie to nie mogę sie opanować).
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Raczej już nie kupuje ptasiego mleczka, a zdarza mi się zjesć jak u kogoś jestem. Nie smakują już tak jak pamiętam ten zmak z dzieciństwa :)
 

rumble

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Niestety ale dla mnie ptasie mleczko to symbol mojego utycia, mój arch nemesis. Udało mi się ostatnio zrzucić 14 kg, więc nie tykam diabelstwa :D
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
"Jedna czy dwie kosteczki" u mnie nie przejdą :D Ja niestety jak się dorwę to potrafię wciągnąć jedną tackę na raz :D Karmelowego jeszcze nie próbowałam.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
A robiliście kiedyś sami ptasie mleczko? Jest o wiele lepsze.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Karmelove ptasie mleczko od Wedla...mniam:)
 
Do góry