Wasze ulubione gry

N

nianiaSweet

Guest
mnie bez pamięci wciągnelą elektorniczną kostka dice+ czasami zachowuję się jak dzieciak.
 
N

nianiaSweet

Guest
my teraz gramy w elektorniczne grzybobranie i chińczyka za pomocą elektronicznej kostki, w takie dni to najlepsza rozrywka
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Age of Empires 3 plus dodatki. 1 Jest sporo nacji a każda z nich ma wady i zalety. Każda nacja ma specjalne jednostki. 2 Kampania ma bardzo ciekawa fabułę i jest dobrze zrobiona. 3 Stolica może wspierać naszą osadę . Wybieramy jaką pomoc nam daje i jakiej kolejności. Wybieramy ozdoby do stolicy lub ulepszenia graficzne np Wybieramy kolor budynków , ,mieszkańcy machają flagą własnego kraju . 4 Możemy budować faktorię by zyskać jednostki indiańskie i je ulepszać. 5 Możemy zbierać skarby lub ratować osadników . Najlepsza i unikatowa gra strategiczna jaką grałem. Nie ma lepszej gry strategicznej.
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Grą nad grami wg mnie jest seria Football Manager, męczę to już z 10 lat :D Nigdy nic mnie tak nie wciągnęło :) Duży sentyment mam do doom i dooma 2... Potrafiłem w to grać całe wakacje na moim pierwszym komputerze :) Teraz już nie ma tak klimatycznych gier... Od czasu do czasu zagram sobie w coś na Xboxie lub na pc w Civilization.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Wszystkie części Asasyna .Najlepsza część tej serii to Łowca Asasynów i 4 część tej gry. 4 czwarta część zawiera sporo misji morskich . Był to genialny pomysł by połączyć grę Piracką i Asasyna .
Łowca jest ulepszoną wersją 4 czwartej części. Tej części stworzyli bardzo ciekawą fabułę i jest bardziej dopracowana niż 4 części. Dla odmiany gramy wrogami naszego zakonu i możemy przeszkadzać Asasynom w misji. Przechodzenie gry trwa długo bo polują na nasz i dobrze się ukrywają . . Uplay jak gramy na komputerze i uaktywnimy grę na tej stronię to dostajemy za to prezenty. Dla łowcy nagrody są hojne . Zyskujemy miecze Azjatyckie i zyskujemy ubranie łowcy. Potrafią stworzyć bardzo dobre Zwiastuny . Wszystkie części mają bardzo dobre zwiastuny. Wyróżniają się zwiastun Łowcy i 4 części. Do dzisiaj oglądam zwiastun Łowcy .

Obu częściach mamy sporo rzeczy do zbierania i odkrywamy skarby . Nasza załoga może śpiewać piosenki. Mamy wyzwania do wykonania i jest ich sporo.
 

mrok8

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Długo by wymieniać, jestem graczem od prawie 19 lat. Moje ulubione serie / gry poniżej. Niekoniecznie w kolejności od najlepszych do najgorszych.

  1. Mass Effect 1-3 - chyba najlepsza trylogia
  2. Diablo 2 (trochę i 3, ale zdecydowanie gorzej wypada).
  3. Wiedźmin 2 i 3 (najlepsza w ostatnich czasach).
  4. Elders Scrolls Morrowind i Skyrim.
  5. Gothic 1 i 2.
  6. Baldurs Gate 2 + dodatek.
  7. Kotor 1 i 2! - świetne gry
 

Paula889

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja teraz tak bardzo nie gram. Natomiast pamiętam że kiedyś byłam totalnie wciągnięta w grę Big Nose ;-D. Chyba teraz ja gdzieś odkopię ;-)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Angry Birds wspaniała seria i jedna najlepszych gier.
Angry Birds - bardzo ciekawa i interesująca fabuła.
Angry Birds Seasons - bardzo ciekawa część i każdy sezon zawiera pasującą muzykę i tło.
Angry Birds Rio - Najlepsza część tej gry. Wspaniała muzyka i fabuła. Na tabletach powstała druga część tej gry Angry Birds Rio 2. Tej części nie odpowiada mi muzyka.
Angry Birds Space wspaniała muzyka. Ta część jest dla fanów tej gry bo rundy są podobne do siebie i może się szybko znudzić.
Angry Birds Star Wars i druga część tej gry - idealne połączenie gwiezdnych wojen i ptaków.
Angry Birds Go! - średnio mi odpowiada bo trzeba się ścigać z innymi ptakami i świniami.
Angry Birds Epic - Ciekawa część i wspaniały pomysł by zrobić z tej gry RPG.

Bad Piggies - Trzeba budować pojazdy i trzeba poważnie myśleć by wykonać zadanie. Nie które cele są trudne do pokonania.
 

Fijalek

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja lubię se czasem rozwalić kilka(set) demonów w Doomie, klepać tylki potworkom w Zeldzie, czy nawet poexpić jakimś poczkiem w Pokemon Blue.
 

Renata_876

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
45
Punkty reakcji
2
Mnie ostatnio druga połowa stara się zachęcić do Call of Duty i tak trochę sobie pogrywam ;-)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Renata_876 napisał:
Mnie ostatnio druga połowa stara się zachęcić do Call of Duty i tak trochę sobie pogrywam ;-)
I jak się podobają strzelanki? ;) w którą część grasz?
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Jak każda osoba lubiąca się odstresować i wyłączyć mózg na jakiś czas- The Sims 4.
Jeśli potrzebuję kopnięcia to różnie- ostatnio zdarzyło mi się włączyć Outlast. Ma potencjał. Chociaż większego zawału dostałam przy Emily wants to play.
 
Do góry