Wasze ulubione gry

igor_abc

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
1
Stary dobry Pac-Man
Tomb raider
Counter Strike
Fifa 1996 :) a co kto mi zabroni - we wszytko da się grac online - ja gram na gryjowanie.pl
 

Neefen

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Najlepszą grę w jaką grałem jest World Of Warcraft > The Burning Crusade > Wrath Of The Lich King... patch 3.3.5a z wowem doczynienia miałem 6 lat, przegrałem może 2 lata na zabawie, gdzie nic nie ogarniałem i miałem ok. 10 lat.. taka to zabawa, latasz i zabijasz wszystko dookoła, i cieszysz się z tego jak dziecko. Potem jakoś kilka lat później, mając lat 14 zacząłem expić na ratach 1, gdzie drop, exp, itd. było razy jeden, to był Polski server Theathe of Dreams, bardzo dużo czasu tam zostawiłem, i w grom dużo przesiedziałem dniami , i nocami. Dobrą zabawą było expienie ... Najpierw warrior, Orc, lvl 44.. Potem natomiast hunter lvl 55.. także Orc. nudziło mnie expienie więc postanowiłem zrobić deatk knight, i nikim tak się nie nauczyłem grać jak nim! Myślę że Dk -> Deatk Knight'a ogarnąłem dość wysoko, może nie na perfect.. Ale w Arenkach 2v2 byłem wysoko w pvp :), szczególnie z palladynem holy, no i czasem szamanem resto, druid resto też był dobry, ale jakoś nie szło grać z nimi najlepiej... Może dlatego że trafiałem na słabszych kompanów? Hmm.. Pamiętam jak do dziś, nasze raidy gildiowe :D, gildia się nazywała: Memento Mori, może ktoś był z niej, to niech się odezwie Miło powspominać stare dobre czasy, zbieranie achivmentów, robienie cooking, na full 450/450 oraz złowienie 1000x fish :D. Zbieranie się na raid, naxxramars, później inne... codziennie coś się działo, było bardzo kolorowo w naszej gildi, ale jak to w życiu.. zaczęło się sypać i kaput :x Jedni poodchodzili na globala, drudzy pozmieniali gildie... Żałuję i nie żałuje straconego czasu wtedy, miałem 13-15 lat.. także zabijałem czas. Server Theathre Of Dreams, rozpada się powoli, GMowie, nie zajmują się tak serverem, jak każdy by chciał, i daltego są lagi ... Obiecują i obiecują ... liczba ok. wynosiła 2200 graczy onnline, jak jeszcze grałem. Teraz natomiast to ok 300-400 max ;x. baardzo malutko, gdybym miał zacząć grać to bym expił na Sunwell około 2 tyś, server liczy i icc mieli otworzyć czy otworzyli nie jestem pewien. Napisałem tak dużo ponieważ lubię długo się rozpisywać, i chciałem z kimś się podzielić zabawą, jaka dawała mi da gra. Oczywiście jest tutaj mało napisane, ale chętnie bym posłuchał innych co majądo powiedzenia, niżej
 

WojO_PL

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Diablo 3
Civilization 5
Tibia
UNS3:FB
CTR(Jeszcze kiedyś na PSX-a)
Tekken (na PS2-Ps3)
MW3
CS
Heroes M&M 3
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Prince of persja wszystkie części.
Fallout wszystkie części.
Medal of Honor wszystkie części.
Call of duty wszystkie części.
Gears of warr.
Bulletstorm..
Twierdza.
Cold fear.
Sniper elite 1.


Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Jestem wiernym fanem Lary Croft i nie widzę żadnych innych gier jakie mi przesłania :D.
 
W

wiki9969

Guest
1. GTA- mam nadzieję, że będę miała okazję zagrać w GTA V ;)
2. Need for speed.
3. Fifa - Póki co najnowsza wersja w jaką grałam to 2008. :(
4. The Sims :D
5. Tomb raider
 
A

alfabeta11

Guest
Hmm
Wiedźmin (1), czekam jak szalony na 3 ;P
Guild Wars 2
Darksaiders 2
PORTAL 1,2 - geeeeeenialne. Chyba najlepsze co może być
World of Warcraft
 

adam2026

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
1. Diablo 2
2. Heroes of might and Magic III
3. Need for speed: Most wanted
4. Swarm Assault
5. Get Medieval

A jeśli chodzi o najciekawszą grę te z pewnością polecam: "Heavy Rain". Gra, którą z pewnością mogę zaliczyć do nowej generacji gier, które wpływają na nasze emocje, poprzez utożsamianie się z bohaterem. :D
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Od jakiegoś czasu gram głównie na urządzeniach mobilnych. Głównie na iPhone 5. Na szczęście pod iOS jest niewiele mniej gier niż na Android.
Obecnie gram w Jurassic Park Builder - wciągająca, wysoko oceniana gra (nie tylko przeze mnie). Chodzi w niej o to, aby wybudować i rozwinąć park jurasjki. Czyli rozmnażać dinozaury, powiększać zasięg parku i zarabiać na nim pieniądze. Jest to typowa strategia o zabarwieniu ekonomicznym.
Wcześniej grałam trochę w The Tribez & Castlez - taka typowa gra "farmerska". Jest to strategia w której akcja toczy się w czasach średniowiecza. Zarządzamy królestwem. Naszym zadaniem jest rozwój gospodarczy i militarny. Dobrze się w nią gra - jak w każdą tego typu dobrze przemyślaną strategię. Jeżeli graliście kiedyś w Osadników z Catanu (tą popularną grę planszową) - to z pewnością spodoba się wam Catan - czyli jej mobilny odpowiednik. Tutaj też jesteście osadnikami którzy lądują na niezamieszkałej wyspie. Też trzeba zbudować wszystko od podstaw. Minus taki, że jest ona płatna na AppStore ;/
Gdy nie mam ochoty na myślenie, to zwykle gram w Bayo Bango - czyli gra bardzo podobna w budowie do Tetris... Nie wymaga myślenia ale jednocześnie skutecznie zabija czas :)
Jeżeli nie mam pomysłu w co pograć to zwykle wchodzę na yourapps.info/gry-na-iphona - tam codziennie pojawia się kilka/kilkanaście nowych recenzji gier i apek na smartfony.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
A ja jednak jestem "wierna" grom na fejsie - może nie są zbyt górnych lotów, ale można się przy nich i zdenerwować i rozerwać ;) trudności w pokonywaniu poziomów też są całkiem,całkiem.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Polanie 2 gra bardzo ciekawa i warto zagrać tryb kampanii i RPG . Pierwsza część kampanii bardzo ciekawa i szokujące zakończenie . Druga część kampanii łączy wszystkie tryby gry a trzecia ostatnia część kampanii bardzo ciekawa ale niestety zakończenie bardzo łatwe i żałosne . Tryb RPG bardzo ciekawy . Ciekawe postacie do wyboru . Rycerz ciekawa postać i wartą nią grać ale wadą jest że jej sprzęt jest drogi i broń też . Mag lub czarodziej silny ale nie może walczyć z wrogiem z bliska i ciekawe czary . Amazonka i Czarodziejka to samo co mag . Włócznik ciekawy ale trzeba dokładnie przeczytać czy można jego broną rzucać . Posiada szczęście i zyskuje sporo rzeczy . Łucznik tylko strzela i bardzo trudno się gra . Barbarzyńca nie pasuje do gry . Gra zawiera ciekawe dialogi i muzykę . Asasyn gra ciekawa. 1 Pierwsza część ciekawa . 2 cześć prezentuje poziom i warto zagrać dla głównej postaci . Bo jest ciekawa i dialogi prezentują poziom i dodatki tam samo. Idealnie pokazali Włoskie miasta i mentalność mieszkańców Włoch ale niestety musisz wracać do współczesności a Desmond jest irytujący . 3 trzecia część ciekawa ale dziwna . Kierujesz Anglikiem a później fabuła się zmienia i nagle kierujesz Indianinem . Indianin jest nudny i bardziej interesujący jest Anglik bo jego wypowiedzi prezentują poziom . Walka jest bardzo trudna bo wróg posiada broń palną i bagnety . Walki są bardzo trudne . 4 czwarta część połączenie gry pirackich i Asasyna bardzo ciekawe połączenie . Może powstanie część która będzie podczas 2 wojny światowej i będziesz mógł zamordować Stalina . Disciples gra strategiczna warto zagrać . Ciwilization gra ciekawa ale warto zagrać część trzecią tej cześć trzeba myśleć i gra jest trudna ale niestety robotnicy nie zmieniają wyglądu . Komputer nie chce handlować a zdobycie miasta jest trudne . 4 część ciekawa ale zbyt łatwa bo dostajesz bonusy i surowce . Szybko badasz technologie , cuda i inne budynki . Łatwiej jest walczyć i największy plus można wybrać sobie religie i nawracać inne ludy . Nieznanych powodów twórcy uznali ze prowadzenie religii za kontrowersyjne i poprzednich częściach nie ma religii i prawdopodobnie następnych też nie ma religii .
 

Micha Lut

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
1
deus ex HR - najlepsza gra w jaką grałem - ever
ponad to nowy Tomb Raider jest całkiem kozacki :)
 

Neutralize

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
17
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Stalowa Wola
Tomb Raider 2013
Saints Rows 3, 4
Gothic 1, 2nk
Jade Empire
Call of duty 1, 2
Sleeping dogs
ets2
Postal 2
Sacred
Penumbra 1, 2
Prince of persia dwa trony
I czasami lubię sobie pograć w open hexagon.
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
A czy ktoś pamięta Deluxe Ski Jump? Bo mi się przypomniało dzieciństwo i godziny spędzone na ćwiczeniu wyjścia z progu:) :)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
markox napisał:
A czy ktoś pamięta Deluxe Ski Jump? Bo mi się przypomniało dzieciństwo i godziny spędzone na ćwiczeniu wyjścia z progu:) :)
Boże tyle skoków z nieudanym telemarkiem :D chociaż i tak najlepszy fun był podczas grania ze znajomymi.

Co do moich ulubionych to : Diablo 3, Lego LOTR , Zelda na snesa , stare Final Fantasy (Pikselowa grafika była cudowna) oraz super frog z amigi :)
 
Do góry