Wasze ulubione gry

IngloriousBasterd

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie będę chyba oryginalny jak napiszę, że Heroes 3. Gra-klasyk, twardego dysku nigdy w zasadzie nie opuszcza.

A przy okazji - witam na forum :)
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Uwielbiam gry RPG i wszystkie,w których zastosowano ich elementy, np. rozwój postaci. Niedoścignionym królem jest dla mnie Diablo II. Trzecia część tej gry nei zobiła już na mni etakiego wrażenia, owszem jest bardzo dobra ale to chyba moja wina bo nawyobrażałem sobie w związku z nią Bóg wie czego :)
 

Adek02

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Siemka.
Z planszowych to chińczyk i eurobiznes. A komputerowe to diablo, wiedźmin, lol :loldev:
 

32Polak

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Duisburg, Niemcy
Ja uwielbiam Heroes of Might and Magic. Wszystkie części oprócz czwartej - jest moim zdaniem do du*py, a w szóstą jeszcze nie grałem. Kocham również gry z serii Bloons Tower Defense. To są gry internetowe, ale polecam.

Ja uwielbiam Heroes of Might and Magic. Wszystkie części oprócz czwartej - jest moim zdaniem do du*py, a w szóstą jeszcze nie grałem. Kocham również gry z serii Bloons Tower Defense. To są gry internetowe, ale polecam.
 

Drakhtul

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
1. Counter Strike 1.6
2. Morrowind
3. Oblivion
4. Guild Wars
5. Baldurs Gate
 

bartek5544

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja lubię Euro Truck Simulator. Znalazłem ją na stronie cdp.pl/gry/euro-truck-simulator. pozdrawiam
 

Zorund

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Wieluń
Ostatnio do mojej listy dodałbym grę The Walking Dead.
Świetnie się przy niej bawiłem.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
1.BBC2
2.Metro2033
3.Metro LL
4.Wszystkie czesci Stalkera
5.Gothic I.II
6.Battlefild 3
7.MoH
8.F.3.A.R
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Jak widzę tych gier jest bardzo dużo, ale dawno nie czytałam newslettera od paysafecard, dlatego nie jestem całkiem w temacie, co jest największym hitem. Ja ostatnio grywam tylko na fejsie, bo gry są na nim raczej z tych nie za bardzo skomplikowanych. Mimo, że czasami też można stracić cierpliwość. ;) . Ale i tak dzięki za wskazówki. Bo widzę, że spotkałam speców od komputerowych gier. Pozdrawiam i do usłyszenia - mam nadzieję. :)
 
Do góry