Wasze ulubione gry planszowe

M

magiczna

Guest
Uwielbiam planszówkę Magica:) Dostałam ją z pół roku temu i większość wolnego czasu spędzam na graniu z facetem. Regularnie wpadają do nas znajomi, też mają bzika na punkcie gier i tak sobie gramy, czasem i do rana.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Rummikub jest świetny :) poza tym lubię Monopoly, chociaż zawsze przegrywam :crazy: statki czy scrabble też są spoko :)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
magiczna napisał:
Uwielbiam planszówkę Magica:) Dostałam ją z pół roku temu i większość wolnego czasu spędzam na graniu z facetem. Regularnie wpadają do nas znajomi, też mają bzika na punkcie gier i tak sobie gramy, czasem i do rana.
i którą postacią najczęściej grasz? Ja się staram różnymi grać za każdym razem żeby poznać ich mocniejsze i strony, a każda postać ma, jak się je zna to potem łatwiej strategię dobrać do tego :) u nas też wieczory często przy tej gierce, na forach trochę szukamy info o jakiś turniejach, wiem że na pewno na falkonie można spotkać fanów
 
M

magiczna

Guest
My też zmieniamy postaci, żeby nie popadać w rutynę:). Choć przyznaję, najbardziej lubię grać Lilianą.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
magiczna napisał:
My też zmieniamy postaci, żeby nie popadać w rutynę :). Choć przyznaję, najbardziej lubię grać Lilianą.
Ja w sumie jeszcze nie mam ulubionej postaci, na razie przeszukuję fora żeby jakieś info z podpowiedziami jak rozgrywki robić :) zastanawiam się czy mojemu siostrzeńcowi nie kupić tej gry bo w empiku widziałem a on lubi planszówki
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Najlepiej gra się w większej grupie. Najchętniej gramy w pociągi, monopoly, taboo i scrabble :D
 

nniedzielski

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
3
Rummikuby i Dominion to moje dwie ulubione gry. Fajnie się sprawdzają na domówkach :)
 
Do góry